Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 
There are no translations available.

Спонсором олімпіади стали:

компанія Sitecore Ukraine, яка надала призи для двох кращих команд, а також організувала фуршет для учасників та організаторів олімпіади;

компанія Gemicle, компанія RabotaLux, вінницький інтернет-магазин Nadiyno, які надали призи кращим командам університетів, які взяли участь у олімпіаді.


Sitecore Ukraine – частина датської компанії Sitecore A/S, заснованої у 2001 році. Sitecore займається розробкою власних продуктів, спрямованих на організацію роботи бізнесу через Інтернет, заснованих на ядрі Sitecore CMS і являє собою закінчену платформу Customer Engagement Platform.

У 2004 році відкрила свій український офіс у Дніпропетровську. У травні 2011 року Sitecore Ukraine розрослася філією компанії у м. Вінниця.

Sitecore CMS і Customer Engagement Platfom входить до числа світових лідерів свого сегменту програмних продуктів. Компанія продовжує набирати обертів у своєму розвитку, розширює свою присутність у різних куточках світу.

Детальніше про компанію http://www.sitecore.net/ukraine, http://jobs.dou.ua/companies/sitecore-ukraine/


Gemicle – ІТ  компанія, яка займається розробкою інноваційних проектів і передових технологій. Вона розробляє програмне забезпечення для відомих компаній в різних галузях – від  створення ігор і додатків для соціальних мереж, проектів у сфері інтернет-комерції до комплексних рішень B2В. Ми представляємо не лише аутсорсингові послуги, Gemicle – продуктова компанія.  Наші співробітники більше творці, а не виконавці, що займаються «баг фіксингом». Фахівці компанії розпочинають створення продукту «з нуля», що дає їм можливість розвиватися та всебічно проявити себе.

Запорукою успіху компанії є використання провідних технологій у сфері IT і високий рівень професіоналізму співробітників, які розробляли  рішення для відомих світових брендів та високотехнологічних компаній. У складі дружньої команди Gemicle висококваліфіковані фахівці у сферах Enterprise Java технологій, Flash, C++, Javascript, PHP розробники, художники і аніматори, інженери якості (QAs). В такій команді гарантовано всебічний розвиток і розкриття нових граней таланту енергійних початківців.

Gemicle пропонує співробітникам повну підтримку і можливості професійного зростання, щоб стати справжніми фахівцями в області IT, а також дружню атмосферу та комфортні умови праці в офісі у центрі Вінниці.

Gemicle запрошує приєднатися до її дружної команди.

email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

RabotaLux (www.rabotalux.com.ua) – спеціалізований портал  для пошуку роботи та встановлення ділових контактів. RabotaLux – це проект, призначений для спілкування по діловим та професійним питанням, встановлення бізнес-контактів та пошуку вакансій. Іншими словами – мережа для професіоналів і зручний інструмент пошуку роботи.

Портал дає можливість діловим людям публікувати інформацію про свою діяльність і розповсюджувати її серед зацікавлених осіб – партнерів, клієнтів, співробітників; додавати вакансії; створювати і підтримувати список контактів. Пошукачі можуть зручно та безкоштовно публікувати професійні резюме; приймати участь у цікавих та актуальних дискусіях. RabotaLux - це допомога при пошуку роботи новачкам та фахівцям. Адже цей портал – потужній пошуковий сервіс, на якому розміщено найбільшу кількість вакансій, ніж на будь-якому іншому ресурсі в Україні.

Місією проекту є об’єднання професіоналів в різних областях. Портал було засновано у 2012 році енергійною та цілеспрямованою командою, що має за мету допомогти знайти вам роботу, зробити ділове спілкування максимально продуктивним і одночасно простим та зручним для усіх користувачів.

Бажаєте знайти роботу, побудувати успішну кар’єру чи прибутковий бізнес? Реєструйтеся у нас!

Тел.: +380(98)891-64-03

Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Nadiyno (www.nadiyno.com.ua) – вінницький інтернет-магазин, який спеціалізується на продажу комп’ютерної та побутової техніки. Місія магазину Nadiyno полягає в тому, щоб зробити процес пошуку та придбання товару максимально зручним, цікавим та комфортним. Задача інтернет-магазину – максимальна економія часу та сил наших покупців. «Nadiyno» пропонує широкий асортимент товару, простоту здійснення покупок, наявність постійно діючих акцій та цікавих пропозицій. Якісна, швидка та дешева доставка здійснюється в будь-який куточок України. Основною задачею менеджерів магазину є швидке оформлення замовлень та контроль доставлення товару.

Nadiyno – надійний магазин для надійних покупок. Ми чекаємо на Вас!

 

Тел.:  +380(96)60-111-88

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...