Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 
There are no translations available.

Компанія Exadel Inc. займається створенням web-додатків корпоративного рівня з використанням Java EE, JavaScript, .NET, PHP та інших сучасних технологій, а також розробкою під платформи iOS, Android.

Деякі компанії-клієнти Exadel: Hewlett-Packard, General Electric, AT&T, Samsung, Golden Gate University, Bank of Scotland, UBS, ABC TV Network, eBay, Sears Holding, BMW, Red Hat, McKesson, VeriFone та інші. Деякі з них входять до рейтингу Fortune Global 500.

Exadel Inc. має дочiрню компанiю - appery.io - платформу для створення мобільних гібридних додатків для iOS та Android.

Exadel Inc. працює на ринку IT-послуг і програмних продуктів з 1998 р. Головний офіс компанії знаходиться в Walnut Creek (Каліфорнія, США). Також є офіси в мiстi Боулдер (Колорадо, США), Білорусi, Литвi, Польщi та Росiї. В Україні офіси розташовані у містах Вінниця та Харків.

 

 

Sitecore Ukraine є частиною датської компанії Sitecore A/S, яка розробляє власну платформу управління клієнтським досвідом - Sitecore Experience Platform. За допомогою Sitecore® Experience Platform™ маркетологи можуть мати доступ до інформації про персональний досвід взаємодії з кожним клієнтом, стираючи межі між каналами взаємодії. Побудова бізнесу з використанням Sitecore® Experience Platform™ дозволяє сформувати цінні взаємини з кожним клієнтом і завоювати увагу клієнтів на тривалий період часу. Більшу 4,000 лідируючих світових брендів, включаючи American Express, Carnival Cruise Lines, EasyJet и L'Oréal довіряють Sitecore. Для розробників платформа цінна тим, що дозволяє концентруватися на вирішенні бізнес-завдань і легко інтегрувати інформацію з різних каналів взаємодії.

Sitecore Ukraine було засновано в 2004 році в Дніпропетровську.

Велика міжнародна компанія, яка створює свій продукт, охоплюючи всі етапи його створення, від задуму до допомоги у впровадженні, надає можливість постійного розвитку і новачкам, і досвідченим фахівцям. Органічне зростання компанії в усіх сферах дозволяє знаходити власний шлях зростання кожному. Компанія прагне без гучних слів організувати роботу так, щоб працівники отримували задоволення від результатів і самого процесу роботи, оскільки без цього неможливий загальний успіх.

 

Іноземне підприємство «Кока-Кола Беверіджиз Україна» - лідер на українському ринку безалкогольних напоїв, єдине підприємство в Україні, яке уповноважене виготовляти напої під товарними знаками, що належать The Coca-Cola Company. Кока-Кола Беверіджиз Україна (надалі – Компанія) пропонує споживачам широкий вибір продукції в різних категоріях: напої, соки, вода, холодний чай і енергетики. Компанія Кока-Кола стала однією з перших міжнародних компаній, яка виявила зацікавленість працювати на українському ринку з 1992 року. Компанія дотримується принципів сталого розвитку з метою створення цінностей для свого бізнесу і для суспільства. Ця політика передбачає задоволення потреб споживачів у виборі безалкогольних напоїв, заохочення відкритих робочих стосунків, ведення бізнесу в умовах дбайливого ставлення до навколишнього середовища та здійснення вагомих внесків у соціально-економічний розвиток місцевих громад. Для отримання більш детальної інформації завітайте на http://www.coca-colahellenic.com.ua.

 

 

Благодійний фонд «Всеукраїнський благодійний фонд «Асоціація підтримки та розвитку інформаційних технологій».

Основна діяльність Фонду полягає у фінансовій та організаційної підтримці Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, як відбіркового етапу Першості світу з програмування АСМ-ІСРС, та споріднених олімпіад з програмування, з метою надання можливості студентам ВНЗ України, відповідно до місії АСМ-ІСРС, спілкуватися між собою, відточувати і демонструвати свою майстерність у розробці складних алгоритмів та їх програмній реалізації, навичок командної роботи. Підтримувані олімпіади та конкурси надають платформу для промисловості і академічних кіл для заохочення і привертання уваги громадськості до наступного покоління професійних аналітиків - програмістів, які у найближчому майбутньому будуть значною мірою визначати технологічний прогрес інформаційного і пост-інформаційного суспільства.

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...