Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

НАПІВФІНАЛ ПЕРШОСТІ СВІТУ З ПРОГРАМУВАННЯ У ВНТУ!

There are no translations available.

«Плеяда», найімпозантніша зала Вінниці, вітала плеяду найсильніших студентів-програмістів, які змагаються у нашому університеті за вихід до фіналу світової першості

 

У змаганнях беруть участь 77 команд з 48 університетів семи країн Південно-Східної Європи.

На урочистостях з нагоди старту таких престижних інтелектуальних змагань, ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко зазначив:

— Тут зібралася еліта студентського програмування України і Південно-Східної Європи. Для університету дуже велика честь проводити цей захід. У цих програмістських перегонах беруть участь 250 тисяч команд світу, а на заключний етап потрапляють лише близько сотні. Тому проведення такого масштабного змагання — це престиж не лише для нашого університету і Вінниці, а й для усієї держави Україна.

Щиро вітав учасників півфіналу студентського спортивного програмування і Вінницький міський голова Володимир Гройсман:

Дуже приємно, що Вінниця, а саме наш Вінницький національний технічний університет обраний як база для проведення змагань. Технології змінюють світ. І саме учасники цих змагань є дотичними до тих змін, які відбуваються сьогодні і чекають нас у майбутньому. Головне, щоб ці зміни несли у життя позитив. Наш вінницький політех готує фахівців дуже високого рівня. Багато його випускників працюють у Вінницькій міській раді, яка має в Україні високу репутацію в IT-технологіях муніципального управління. Нещодавно три потужні закордонні IT-компанії відкрили у Вінниці свої філії. Мені хотілося б, аби кожен із вас був переможцем у своєму житті і відкрив свою власну справу. І місто, де ви реалізуєтесь, аби була Вінниця. Аби ваші мрії і потенціал втілилися у життя. Участь у такому змаганні — це уже перемога.

Данській компанії CDM A/S, одному зі спонсорів цих престижних змагань, близько три десятиліття. А її вінницькій філії лише 4 роки. Програмістами там працюють головним чином випускники ВНТУ:

— Це 30 розробників. Із свого досвіду можу сказати, що українські спеціалісти дуже сильні і ціняться у світі. — Каже директор Вінницької філії данської компанії CDM A/S Томас Бомберг. — Я вважаю, що проведення такого рівня змагань, є тим фактором, який сприяє вихованню надзвичайно сильних програмістів України. Такі олімпіади дають змогу поліпшити знання. І навіть якщо ви не виграєте, ви здобуваєте досвід і нові знання. І це є найважливішим.

Підтримала запевнення пана Бомберга і Маріса Аргулетта, представник Faceboook (Сан-Франциско). У цій компанії теж працюють українські програмісти, зокрема й учасники та призери студентської спортивної світової першості. Faceboook, спонсоруючи ці перегони, сподівається й надалі поповнювати свій штат юними талантами.

— Ми дуже раді виступати спонсорами цих змагань. Наша компанія заснована у 2004 році, тож, ми маємо багато планів і багато роботи. І ми сподіваємось, що ці змагання відкриють нові таланти.

Керівник Вінницького регіонального підрозділу компанії ДАТАГРУП Валерій Рубан:

— Я гордий, що моя alma-mater проводить змагання такого рівня, такого масштабу. Для мене політех найкращий ВНЗ — назавжди! Зараз можна зробити багато чого, маючи ідеї.

Організатори створили усі умови для успішного проведення світового півфіналу. Прокладено комп’ютерну мережу в актовому залі ВНТУ, де будуть розташовані всі 38 команд, для проведення змагань закуплені нові сучасні комп’ютери. Аби змагання стали справді святом, передбачена цікава і різноманітна програма відпочинку і розваг. Вечірка знайомств відбулася у «Спорттаймі», одному з найкращих  молодіжних клубів міста. Поїздка до дендропарку Софіївка (Умань), який особливо чарівний цієї осінньої пори, налаштувала на ліричний лад. Найбільшій в Європі фонтан, поєдинки з пейнтболу, футболу та інших видів спорту — програмістам позитивні емоції і приємні спогади гарантовані!

Месюра Володимир Іванович, директор півфіналу Чемпіонату світу з програмування, професор нашого Вінницького національного технічного університету:

— Нам є чим пишатися: наші команди довели найвищий інтелектуальний потенціал України, здобувши за останні роки безліч нагород з програмування у міжнародних змаганнях та привернувши увагу світового бізнесу до українських технічних спеціалістів.

Цього року вперше першість з програмування проходитиме в on-line режимі одночасно у Вінницькому національному технічному університеті (Україна) і Бухарестському політехнічному університеті (Румунія).

Основний тур змагань відбудеться у суботу 15 жовтня з 10-ї до 15-ї години з трансляцією в Інтернет у режимі «Live».

Церемонія нагородження і закриття напівфіналу у «Плеяді» о 18-й.

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...