Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

«ВІНС» ЖАРТУЄ ВСЕРЙОЗ

There are no translations available.

Кубок Вінниці з КВН виборола «Вам І Не Снилося» — команда Інституту БТЕГП нашого вишу

«Будьмо!», «Ап-Салют» — ці команди дотепників-будівельників пережартовували усіх не лише на сцені нашого університетського клубу. Студентські збірні інших університетів Вінниці теж їм безапеляційно поступалися. Успіх і перемоги були прихильні до них і на всеукраїнському рівні. Колишню славу нашим веселим студентам-будівельникам тепер взялися повернути нинішні третьокурсники.

«Вам І Не Снилося» — володар Кубка ВНТУ і Кубка Вінниці на призи міського голови. Минулого року теж були фіналістами міських змагань, але стали срібними призерами. Юля Шостацька (студентка групи БМ-09 спеціальності «міське будівництво та господарство») у складі збірної Вінниці грала в Асоціації КВН України.

Ідея створити команду — це Віталій Сміхурський (група 2Б-09, спеціальність «промислове і цивільне будівництво»). Він у КВНі ще зі школи:

— З КВНом по життю легше. Я староста групи, тож, допомагає він не лише мені, а й усій групі. Навіть в гірший бік бува допомагає: «Ага, граєш у КВН? Зараз перевіримо твоє почуття гумору!» Тому треба знати матеріал, бо дотепи на колоквіумі не врятують. А деякі викладачі навпаки приязніше і лояльніше ставляться.

У третьокурсників зараз наближення до екватору навчання. Найкомфортніший студентський період!

— Ми б так не сказали! — Юлю підтримав дружній іронічний сміх однокурсників. — Психологічно може й так, а от щодо навантаження…

Отож, не лише краса — КВН теж вимагає жертв. І часу.

— Інколи доводиться недосипати ночі, щоб підготуватись до занять. А жартувати можна навчитися. Як будь-яке вміння — майстерність написання жартів приходить з досвідом. — Переконана Юля.

Про технологію створення жартів. Василь Оленич, Віталіїв одногрупник:

— Усе пишемо самі. Збираємось командою. Бува навіть граємо у різні розвивальні ігри, які допомагають налаштуватись на креатив. Хтось приходить уже з готовими дотепами, разом докручуємо до кондиції, ставимо жарти «на ноги». Плагіат — це найбільша проблема, адже усі теми уже пережартовані. Бути оригінальним непросто. Ми граємо тільки на своєму матеріалі, позаяк за плагіат можна дорого поплатитися. Не тільки бали знімають — ставлення Ліги змінюється. Усі мініатюри, жарти пишемо українською мовою. Але деякі дотепи звучать лише українською чи лише російською — то від особливості лексики.

— Багато з ким з «Будьмо!», з «Ап-Салюту» спілкуємось. Вони уже ветерани КВНу. Але жартами їхніми не послуговуємось. Що було смішно у їхній час, нині уже не дуже — змінюється і структура, і формат не лише життя, а й жартів, — це знову Віталій. — Деяких тем ми не чіпаємо. Дотримуємось загальнолюдських моральних цінностей. Є команди, які жартують, приміром, на політичні теми. У нас — студентське буття, життєві ситуації. Ті, хто грає в КВН навчаються акторській майстерності, режисурі чи не більше, аніж у театральних вишах.

Поганий настрій як ГРВІ чи навіть як грип — дуже заразний. Юля:

— Бува на репетицію лише один прийде не зовсім у гуморі, одразу усіх заразить. Тоді краще розходитись, адже усе одно нічого вартісного не придумається. Тому намагаємось того, хто не в гуморі, перелаштувати на інший лад. До речі, дівчатам чомусь важче писати жарти. Я не знаю чим це пояснити. Ми, мабуть, серйозніше ставимось до життя.

— КВН — це гра для глядача і нам дуже приємно, що на фінал ми продали 160 квитків. Це стільки наших знайомих люблять нас і КВН. Найголовніше: аби глядачеві подобатись, тоді є сенс грати. А перемоги — то вже наступне. Коли ми граємо, тоді серед глядачів уся моя група. — Каже староста Сміхурський.

Василь і Віталій уже тренують шкільну команду КВН — збірну ЗОШ №34. Їхні підопічні виграли Кубок Вінниці і їздили цьогоріч на фестиваль у Затоку.

— Якщо одна гра в два місяці і то у Вінниці, розслабляєшся і не в тонусі. А якщо їздиш, виступаєш — натреновується рівень. 17 грудня їдемо в Луцьк на Всеукраїнську Лігу. Вдячні студентському самоврядуванню університету, особисто його недавньому очільнику Ігореві Колосу, який виділив нам гроші на симпатичну форму.

— Команді уже два роки. Нині нас 7 осіб. — Каже звукар (себто звукорежисер) Ігор Тенячкін (група БМ-09) — Проблема: не маємо співаків у складі.

— Зате фінанси (як і повсюдно!) співають романси. — Резюмує Віталій. — Знайти гроші нині більш складніше, аніж вдалий жарт. Отож, шукаємо спонсорів для співпраці!

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...