Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ МАЄ БУТИ ЕФЕКТИВНОЮ

There are no translations available.

Всеукраїнська науково-технічна конференція «Енергоефективність в галузях економіки України» відбулась у нашому університеті

Ініціатор її проведення — Інститут будівництва, теплоенергетики та газопостачання. У засіданні взяли участь представники Вінниці, Києва, Одеси, Рівного, Львова, Дніпропетровська, Обухова, Коростеня, інших регіонів України. Серед учасників понад сто студентів, а також державні службовці і виробничники.

На секції «Енергозбереження, альтернативні джерела енергії в промисловості, енергетиці» акцентували, що нагальним є використання альтернативних джерелах енергії – теплота ґрунту, підземних вод, сонячна енергія, біогаз, відходи деревини, переробки соняшника та інші сільськогосподарські відходи. Але держава цей напрям правово належно не забезпечує і тим паче не стимулює.

Про використання альтернативних джерел енергії, зокрема енергії вітру, йшлося і на секції «Енергоощадні і природозберігаючі технології в житлово-комунальному господарстві». Тут говорили й про інноваційні технології щодо енергоефективних та пасивних будинків, сучасні теплоізоляційні матеріали.

Нині споруджуються висотні будівлі з розвиненою підземною частиною, але їх проектування виходить за рамки нормативних документів. Таке будівництво має супроводжуватись моніторингом як основ споруди, так і її конструкцій, а також будов, що поблизу. Це відзначали на секції «Ресурсо-, енерго- і природозберігаючі технології в будівництві». Доповідачі ставили проблеми і пропонували шляхи їх вирішення.

Секція «Енергоефективні технології в містобудуванні» обговорювала перспективу розвитку сучасних міст, енергетичну паспортизацію житлових та громадських будівель, сучасні тенденцій садово-паркового будівництва.

Енергетична безпека України — це і використання в будівництві конструкційно-теплоізоляційних будівельних матеріалів та виробів. Енергоефективні і ресурсозберігаючі технології, якщо ними послуговуватись при модернізації і будівництві, суттєво зменшать залежність держави від імпорту первинних енергоресурсів. А також техногенне навантаження на навколишнє середовище. Про це говорили на секції «Економічні аспекти енергозбереження в будівництві».

Науковці університету з виробничниками (ТОВ «AEROK» – Україна, ТОВ «Терези», цегельний завод ФОП «Бойдаченко», державне підприємство «Північгеологія» Побузька геологорозвідувальна експедиція, ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону») домовились продовжувати співпрацю. І вдосконалювати розробку комплексних дипломних проектів з впровадження енергозбереження у ВНТУ. А на основі реального проектування підвищити якість підготовки молодих спеціалістів, які зможуть впроваджувати енергозберігаючі та екологічно чисті технології, зокрема з альтернативними поновлюваними джерелами енергії.

Вирішили надалі запрошувати до участі у конференції фахівців з провідних країн світу.

Матеріали доповідей конференції будуть опубліковані у наукових виданнях ВНТУ.

 

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...