Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ПРЕЗИДЕНТСЬКА ПРЕМІЯ МОЛОДИМ НАУКОВЦЯМ

There are no translations available.

Випускники нашого університету, а нині уже його викладачі Олександр Бурикін, В’ячеслав Комар, Владислав Лесько та Олена Рубаненко стали лауреатами премії Президента України для молодих вчених 2011 року

 

Так високо поцінована їхня робота «Методи і засоби зменшення втрат електроенергії в електроенергетичних системах від власних, взаємних і транзитних перетікань». Актуальність і нагальна затребуваність розробки зрозуміла з її назви навіть людині не надто обізнаній у галузі електроенергетики.

 

Усі четверо — кандидати технічних наук. Усі, окрім асистента Олени Рубаненко, яка щойно захистила дисертацію, уже доценти. Працюють на кафедрі електричних станцій і систем нашого університету, яку півтора десятка років очолює доктор технічних наук, професор Петро Лежнюк.

 

Петро Дем'янович є одним із провідних учених на терені СНД з моделювання процесів в електроенергетичних системах. Він має власну наукову школу, вихідці з якої складають більшість викладачів кафедри. Загалом під його науковим керівництвом захищено майже 20 кандидатських дисертацій. Олександр Бурикін, В’ячеслав Комар, Владислав Лесько й Олена Рубаненко також є його учнями.

 

Кафедра електричних станцій і систем ВНТУ є єдиною в Україні, яка одночасно готує фахівців спеціальностей «Електричні станції» та «Електричні системи і мережі». Аби розширити можливості для працевлаштування молодих спеціалістів і допомогти їм швидше адаптуватися до складних виробничих умов, кафедра готує фахівців за низкою актуальних спеціалізацій.

 

«Електроенергетика має визначальне значення. Наша мета — підготовка науковців, лідерів промисловості та підприємництва завтрашнього дня і створення наукових та практичних досягнень у галузях виробництва, передачі та розподілу електроенергії» — зауважують викладачі кафедри.

 

Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко, вітаючи лауреатів, відзначив:

 

— Сьогодні на українську науку покладена дуже відповідальна місія — надати інноваційного поштовху для прискореного розвитку економіки. Саме тому найбільші надії ми покладаємо на вас — наукову молодь. Ваша творча завзятість, сміливі, новаторські ідеї та ентузіазм є запорукою успішного майбутнього України.

 

Зичимо лауреатам нових професійних здобутків і наукових звершень!

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...