Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Fountain

  The best place where students can relax on the break - it is fountain ...

 • The Arch

  Arch - decoration second building of the University

 • Culture

  The high level of culture of our students. Students dance, sing, play musical instruments ...

 • Cisco&Microsoft

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ...

 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

 • Fountain

  The best place where students can...
 • The Arch

  Arch - decoration second building...
 • Culture

  The high level of culture of our students...
 • Cisco

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ......
 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

РОБОТОДАВЦІ І СТУДЕНТИ ЯРМАРКУВАТИМУТЬ В УНІВЕРСИТЕТІ

21-22 лютого активісти міжнародної студентської організації BEST (Board of European Students of Technology) у ВНТУ зорганізовують Ярмарок кар’єри
На шляху до мети – знайти роботу – ми уже зробили перший крок, вибравши фах. Обираючи професію, обираємо шлях до свого життєвого успіху.
Одна з проблем, з якою при пошуку першого місця праці зіштовхуються молоді люди, навіть маючи диплом про вищу освіту, це брак досвіду. Не лише професійного. Необізнаність у техніці пошуку роботи теж ускладнює ситуацію.
Пошук роботи потрібно розпочинати з визначення власних бажань. Задайте собі декілька запитань: «Чого я хочу? Що я вмію? Що необхідно?» Визначте важливі для вас цінності – свобода, слава, комфорт, високі прибутки, стабільність, престижність? Не може бути все і відразу. Визначивши чітку мету, зрозумієте, якими шляхами її можна досягти.
Шукати роботу можна різними методами: через службу зайнятості, Internet, через оголошення, через знайомих. Говорити про те, який метод є найдієвішим немає сенсу, оскільки ефективність залежить від багатьох чинників. У одній статті, яка стосувалась оптимального пошуку роботи, написано: «Якщо не можете знайти роботу, яка є, значить неправильно шукаєте. Змініть метод пошуку – і ви її знайдете».
Наш університет активно допомагає у працевлаштуванні студентам, зорганізовуючи різноманітні заходи, зокрема Ярмарок кар’єри. Адже Ярмарок кар’єри – це місце зустрічі студентів-майбутніх працівників з їхніми потенційними роботодавцями. Тут студенти зможуть дізнатися про вакансії, які є на сучасному ринку праці, про компанії, про вимоги, які ставляться до майбутніх спеціалістів, а також про те, як готуватись до співбесіди та правильно складати резюме. Така інформація буде корисною для студентів усіх курсів.
21-22 лютого активісти міжнародної студентської організації BEST (Board of European Students of Technology) у ВНТУ проводять Ярмарок кар’єри.
У Ярмарку братимуть участь представники різних компаній. Генеральний спонсор Ярмарку — RIA. Крім того, проводитимуться тренінги на різні теми – чудова можливість отримати нові знання та навички і з користю провести час.
Не варто сидіти склавши руки, коли трапляється такий шанс! Починайте будувати своє майбутнє вже зараз! Хто, якщо не ви, гідний отримати найкращу роботу!? Проявіть ініціативу – і результат перевершить сподівання!
На Ярмарку кар’єри знайдете ту роботу, яку шукаєте. Або ж робота знайде вас!

Інна МЕЛЬНИК,
віце-президент BEST Vinnytsia


 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...