Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

РОБОТОДАВЦІ І СТУДЕНТИ ЯРМАРКУВАТИМУТЬ В УНІВЕРСИТЕТІ

There are no translations available.

21-22 лютого активісти міжнародної студентської організації BEST (Board of European Students of Technology) у ВНТУ зорганізовують Ярмарок кар’єри
На шляху до мети – знайти роботу – ми уже зробили перший крок, вибравши фах. Обираючи професію, обираємо шлях до свого життєвого успіху.
Одна з проблем, з якою при пошуку першого місця праці зіштовхуються молоді люди, навіть маючи диплом про вищу освіту, це брак досвіду. Не лише професійного. Необізнаність у техніці пошуку роботи теж ускладнює ситуацію.
Пошук роботи потрібно розпочинати з визначення власних бажань. Задайте собі декілька запитань: «Чого я хочу? Що я вмію? Що необхідно?» Визначте важливі для вас цінності – свобода, слава, комфорт, високі прибутки, стабільність, престижність? Не може бути все і відразу. Визначивши чітку мету, зрозумієте, якими шляхами її можна досягти.
Шукати роботу можна різними методами: через службу зайнятості, Internet, через оголошення, через знайомих. Говорити про те, який метод є найдієвішим немає сенсу, оскільки ефективність залежить від багатьох чинників. У одній статті, яка стосувалась оптимального пошуку роботи, написано: «Якщо не можете знайти роботу, яка є, значить неправильно шукаєте. Змініть метод пошуку – і ви її знайдете».
Наш університет активно допомагає у працевлаштуванні студентам, зорганізовуючи різноманітні заходи, зокрема Ярмарок кар’єри. Адже Ярмарок кар’єри – це місце зустрічі студентів-майбутніх працівників з їхніми потенційними роботодавцями. Тут студенти зможуть дізнатися про вакансії, які є на сучасному ринку праці, про компанії, про вимоги, які ставляться до майбутніх спеціалістів, а також про те, як готуватись до співбесіди та правильно складати резюме. Така інформація буде корисною для студентів усіх курсів.
21-22 лютого активісти міжнародної студентської організації BEST (Board of European Students of Technology) у ВНТУ проводять Ярмарок кар’єри.
У Ярмарку братимуть участь представники різних компаній. Генеральний спонсор Ярмарку — RIA. Крім того, проводитимуться тренінги на різні теми – чудова можливість отримати нові знання та навички і з користю провести час.
Не варто сидіти склавши руки, коли трапляється такий шанс! Починайте будувати своє майбутнє вже зараз! Хто, якщо не ви, гідний отримати найкращу роботу!? Проявіть ініціативу – і результат перевершить сподівання!
На Ярмарку кар’єри знайдете ту роботу, яку шукаєте. Або ж робота знайде вас!

Інна МЕЛЬНИК,
віце-президент BEST Vinnytsia


 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...