Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

З НАУКОВЦЯМИ ПІДНЕБЕСНОЇ ВИРІШУЄМО ЗЕМНІ ПРОБЛЕМИ

There are no translations available.

Впродовж тижня у нашому університеті перебувала делегація освітян і вчених з Китайської Народної Республіки
Китай — батьківщина багатьох технічних винаходів. Нині КНР знову має усі шанси стати лідером світової науки. Лондонське королівське співтовариство, проаналізувавши досягнення науки і техніки різних країн світу, дійшло висновку, що уже в 2013 році Китай може випередити США за кількістю публікацій наукових статей у різноманітних авторитетних міжнародних виданнях. Тому перспективи співробітництва з Китаєм дуже великі, і не лише в теоретичних, а й у прикладних галузях.
Учені нашого університету уже багато років мають жваву наукову співпрацю з Шаньдунським інститутом точної механіки та оптики, Китайським технологічним парком високих технологій (м. Цзинань), плідно контактують із Шаньдунським університетом (інститутом вірусології). Докторів технічних наук, професорів Сергія Павлова і Віталія Огороднікова китайські колеги запрошували відвідати Китай, аби ознайомили зі своїми науковими наробками і прочитали лекції тамтешнім студентам. У містах Усі та Цзясін (Східний Китай) професор Павлов брав участь у виставці «Дні науки і техніки України».
Лю Лізіан, генеральний директор Шаньдунської компанії нових енергетичних технологій Індустріального парку м. Нінг Янг, спілкуючись з очільником нашого вишу, доктором технічних наук, професором Володимиром Грабком, уточнював особливості наукової співпраці учених двох країн. Як результат — укладена угода, де відзначені нагальні напрями співробітництва між ВНТУ та Шаньдунським університетом радіо і телебачення та Індустріальним парком м. Нінг Янг. Воно стосується актуальних і перспективних досліджень стосовно використання літієвих акумуляторних батарей для електромобілів, застосування літієвих акумуляторів при створенні біооптотехнічних, оптоелектронних, лазерних та мікроелектронних систем тощо.
Китайські студенти навчаються в багатьох країнах, в багатьох університетах. Але є один критерій — вони навчаються в найкращих вишах. Уже 9 років юні громадяни Піднебесної здобувають фах у нашому Вінницькому національному технічному університеті. Нині близько сотні китайських студентів навчаються у ВНТУ за різними спеціальностями.
Тож, Ван Джун, заступник генерального директора Шаньдунської фірми з набору студентів, зустрівся з ректором і директорами інститутів нашого вишу, в яких набувати спеціальності має бажання молодь його країни:
Інститут електроенергетики та електромеханіки,
Інститут екології та екологічної кібернетики,
Інститут машинобудування та транспорту,
Інститут менеджменту
Інститут радіотехніки, зв’язку та приладобудування.
Що така велика когорта китайської молоді навчається саме у ВНТУ, безапеляційно і переконливо засвідчує високий рівень фахових знань і конкурентноздатність спеціальностей, які надає наш навчальний заклад.

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...