Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Fountain

  The best place where students can relax on the break - it is fountain ...

 • The Arch

  Arch - decoration second building of the University

 • Culture

  The high level of culture of our students. Students dance, sing, play musical instruments ...

 • Cisco&Microsoft

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ...

 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

 • Fountain

  The best place where students can...
 • The Arch

  Arch - decoration second building...
 • Culture

  The high level of culture of our students...
 • Cisco

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ......
 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ANDROID У ВНТУ

There are no translations available.

Курс програмування для платформи Android започаткували в нашому університеті. Подібного не викладається у жодному виші регіону

 

 

Двічі на тиждень — у вівторок і четвер о 15-00 у навчальному корпусі № 7 (аудиторії 212 і 204(2) збираються ті, хто прагне освоїти цю операційну систему і платформу для програмування мобільних телефонів.

 

Android створена компанією Google на базі ядра Linux, що встановлюється на більшість сучасних моделей смартфонів та планшетів. Окрім програмування для Android, студенти вивчають основні принципи архітектурного програмування, тобто програмування за допомогою так званих паттернів — шаблонів програмування.

 

Уже три роки на кафедрі моделювання та моніторингу складних систем Інституту екології та екологічної кібернетики читається курс «Основи програмування мобільних пристроїв» для напрямку «Комп’ютерні науки» спеціалізації «Інтелектуальні інформаційні технології обробки даних в системах моніторингу та контролю». Студенти вивчають програмування для мобільних пристроїв — кишенькових персональних комп’ютерів (КПК), комунікаторів, смартфонів, стільникових телефонів, пристроїв GPS. Отож, і власний телефон можуть сприймати з позицій технологій програмування, що використані у ньому: Java 2 Micro Edition, Symbian, Microsoft Phone 7, Android.

 

Викладає цей курс молодий кандидат технічних наук, доцент Георгій Горячев, Він же тепер взявся більш цілеспрямовано вчити студентів Android.

 

— Зараз проходжу стажування на вінницькій фірмі «Orneon», вона займається розробкою ігор, і не лише для телефонів. У рамках стажування читаю як факультатив ці лекції, проводжу заняття. Тож, навчаю студентів і водночас навчаюсь сам розробляти іграшки. Такі навички нині дуже затребувані. — Розповідає Георгій Володимирович. — Я відслідкував інформацію в Інтернеті, спілкувався із фахівцями різних фірм, проаналізував потреба у таких спеціалістах висока. Фірма навіть надала нам ось цей телефон, аби ми використовували його як лабораторний стенд. Студенти на ньому тренуються, перевіряють свій рівень умінь. А фірма зацікавлена, адже до них прийдуть юні фахівці, що мають необхідні знання і одразу можуть включатися в роботу.

 

Відвідувати заняття мають змогу студенти усіх інститутів нашого вишу. Але усе ж найчисельніша когорта слухачів із ІнІТКІ і ІнАЕКСУ. Знання мов програмування Java, C++, C# значно полегшує засвоєння нових умінь.

Михайло Кузьмич, першокурсник ІнІТКІ

 

— Вирішив освоювати Android тому, що це нова операційна система, яка останнім часом інтенсивно заповнює ринок, нині усі мультимедійні пристрої — мобільні телефони, планшети саме на цій платформі. Відповідно збільшується потреба в тому, щоб писати програми для цих пристроїв. Створюються нові фірми, які потребують фахівців цієї галузі. Рівень викладання класний. Спочатку лекція, потому відразу у комп’ютерному класі лабораторна, аби закріпити отриманні знання. А ще електронною поштою отримуємо інформацію від викладача, аби той приклад, який він давав на лекції, могли розібрати вдома.

 

— Я вважаю, якщо навчусь добре програмувати на Android, зможу в майбутньому себе краще реалізувати. До того ж програми на Android зараз розвиваються дуже швидко. — Приєднується Олег Мельничук, другокурсник Інституту РТЗП. — Планую і надалі продовжувати займатися на факультативі.

 

Курс розрахований на два місяці. Навички програмування прив’язується не тільки безпосередньо до Android, паттерни можна застосовувати до будь-якої програмної системи, будь-якого програмного забезпечення. Саме таких умінь вимагають від своїх програмістів сучасні фірми, маючи нестачу фахівців саме такого рівня. На фірмах вимагають, щоб спеціаліст після університету не тільки знав мову програмування і її синтаксис, а ще й був інженером, який знає принципи розробки сучасного програмного забезпечення. Цей факультатив розрахований на те, щоб підготувати програмістів під Android, які мають знання із розробки архітектури програмного забезпечення.

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...