Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

IT-ТАЛАНТИ СВОЄЇ ALMA-MATER ПІДТРИМУЄ ОЛЕКСАНДР ДОМБРОВСЬКИЙ

There are no translations available.

17-27 лютого триває Харківська відкрита міжнародна школа з програмування. Троє студентів нашого вишу Олексій Стах, Сергій Кашубін та Михайло Гранік, які сформували команду «VNTU wRabbits» (тренер — професор Володимир Месюра), беруть участь у цих змаганнях студентів-програмістів

 

 

— Це напівконкурс–напівнавчання. Спочатку нам читатимуть лекції, потім за пройденими темами розбиратимемо задачі. Тренуватимемось, спілкуватимемося з відомими програмістами та їх тренерами. Загалом захід обіцяє бути дуже цікавим. А дух змагання тільки додає запалу. – Розповідає учасник команди Олексій Стах. — Їдемо, щоб показати результат. Багато тренуємось. Тенденція у нас оптимістична – уже багато років поспіль команда на змаганнях всеукраїнського і європейського рівня – серед перших. Але в такому складі ми виступатимемо вперше. Лідером «VNTU wRabbits» раніш був Віталій Невідомий, який після закінчення ВНТУ отримав запрошення працювати в головному офісі компанії «Google» у Сан-Франциско (США).

 

— Задачі готує окреме журі, незалежне від оргкомітету. Дається 10-12 задач. Добре те, що при перевірці немає людського фактора – все визначає автоматизована система, – каже перший проректор університету Олександр Романюк.

 

— Можуть, наприклад, дати досить великий файл – на декілька мегабайт і поставити завдання: знайти в ньому всі речення, які читаються однаково справа наліво й зліва направо. Оскільки файл великий, треба придумати досить ефективне рішення, щоб встигнути в часове обмеження, яке, зазвичай складає 1-2 секунди, — розповідають студенти.

 

Підтримати молоду вінницьку команду програмістів вирішив Олександр Домбровський. Перед від’їздом хлопців до Харкова він зустрівся з ними, побажав успіхів, надав матеріальну допомогу та в присутності ректора університету, доктора технічних наук, професора Володимира Грабка і надалі пообіцяв сприяти ініціативам студентів.

 

— Те, що наш випускник поїхав працювати в «Google», – це, безумовно, його перемога. Але я вважаю це поразкою України і українського ринку ІТ-технологій. Нам вкрай потрібно розвивати власну сферу інноваційних технологій, адже для цього маємо потужний інтелектуальний потенціал, який не можна залишати без підтримки, – сказав О.Домбровський.

 

До речі, підтримка команди «VNTU wRabbits» – стала черговим кроком співпраці О.Домбровського з його alma-mater. Нагадаємо, під його патронатом у березні – травні цього року відбудеться вже десятий Міжнародний відкритий конкурс із Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів.

 

А 2010 року Олександр Домбровський започаткував в університеті вручення кращим студентам грошової премії за високі досягнення у навчанні, перемоги у конкурсах наукових ідей та лідерські якості.

 

За активної підтримки О.Домбровського торік Вінниця приймала в себе півфінал Чемпіонату світу з програмування серед студентів вищих навальних закладів, який щорічно проводить асоціація комп’ютерної техніки АСМ.

 

http://dombrowskiy.com/

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...