Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Fountain

  The best place where students can relax on the break - it is fountain ...

 • The Arch

  Arch - decoration second building of the University

 • Culture

  The high level of culture of our students. Students dance, sing, play musical instruments ...

 • Cisco&Microsoft

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ...

 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

 • Fountain

  The best place where students can...
 • The Arch

  Arch - decoration second building...
 • Culture

  The high level of culture of our students...
 • Cisco

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ......
 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ЗІ СТУДЕНТСЬКОГО БАЛУ — НА ВІДЕНСЬКИЙ БАЛ!

 

«Стиляги», а саме в такому ретро-форматі, за бажанням самих студентів, відбувався цьогорічний бал у ВНТУ, не залишили байдужим нікого

 

 

У День закоханих, усі студенти нашого вишу могли не тільки освідчитись один одному у коханні і зареєструвати свої стосунки у «Студентському РАГСі», а й мали змогу приємно та вишукано провести час на Студентському балу.

 

Цього року на університетському імпровізованому танцювальному майданчику відбувалося неймовірне. «Стиляги», а саме в такому ретро-форматі, за бажанням самих студентів, відбувався цьогорічний бал у ВНТУ, не залишили байдужим нікого: яскраві костюми, запальні танці та модні зачіски створювали святкову атмосферу балу.

 

«Стиляги» – молодіжна субкультура кінця 1940-х – початку 1960-х років. Стиляг виділяв з натовпу яскравий одяг, певна манера розмови (особливий сленг) і т. і. Їм був властивий підвищений інтерес до західної музики і танців. Субкультура стиляг була своєрідним стихійним протестом проти одноманітності в одязі, музиці та в стилі життя. Сам термін «стиляга» прийшов з мови джазистів, музикантів.

 

Стильні і вишукані дівчата та хлопці ВНТУ були незрівнянними та якнайкраще намагалися показати себе та своє вміння гармонійно рухатись під ритми музики. Воно й не дивно, адже, після завершення балу, п’ять найімпозантніших пар юнаків та дівчат отримали можливість потрапити на традиційний бал міського голови.

 

За словами начальника відділу у справах молоді та туризму міської ради Руслана Анфілова, який завітав на наше свято із солодким подарунком, в цьому році буде проведено п’ятий ювілейний Студентський бал міського голови. А тому і підготовка до нього дуже ретельна.

 

Право потрапити на бал 1 березня 2012 року отримують Королі та Королеви студентських балів навчальних закладів міста. Ще 50 запрошень одержать 25 дівчат та 25 юнаків, які переможуть в інтернет-голосуванні. Крім того, на Студентський бал 2012 року будуть запрошені всі Королеви та Королі попередніх балів, а також Міс і Містер «Вишуканість» за 5 років.

 

Родзинкою П’ятого ювілейного студентського балу буде те, що Вінницький міський голова Володимир Гройсман і муніципальна компанія «Турцентр Подільський» подарують переможцям Студентського балу подорож до міста Відень на один з віденських балів.

 

Нагадаємо, що в минулому році Королевою Студентського балу міського голови стала наша студентка Ірина Слуцька. Тож, бажаємо студентам-щасливчикам нашого вишу, які потраплять на Студентський бал міського голови, перемогти та відвідати феєричний віденський бал.

 

Анна ПИСКЛЯРОВА,

проректор з виховної роботи ВНТУ,

головний редактор часопису «Імпульс»

Фоторепортаж Сергія Маркова

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...