Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Fountain

  The best place where students can relax on the break - it is fountain ...

 • The Arch

  Arch - decoration second building of the University

 • Culture

  The high level of culture of our students. Students dance, sing, play musical instruments ...

 • Cisco&Microsoft

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ...

 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

 • Fountain

  The best place where students can...
 • The Arch

  Arch - decoration second building...
 • Culture

  The high level of culture of our students...
 • Cisco

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ......
 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

НАШ IT-КЛУБ ВІДЗНАЧИВ СВОЄ ДВОРІЧЧЯ

There are no translations available.

 

Він є найактивнішим і провідним в Україні — так стверджують експерти

 

 

Вінницький ІТ-клуб спрямований насамперед на обмін інформацією та спілкування фахівців з інформаційних технологій в рамках локальної ІТ-спільноти. Він також ознайомлює їх з останніми новинками на ринку програмного забезпечення і надає технічну інформацію за новітніми технологіями, зокрема і від компанії Майкрософт.

 

— Реально ІТ-клуби працюють у Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Львові та Києві. Але вінницький — найактивніший. Майкрософт допомагає їм працювати і розвиватися: приїжджають експерти, знайомлять з новинками. Це дозволяє хлопцям бути на вістрі останніх технологій. Поєднання IT-клубу, Академії Майкрософт і бази техуніверситету дає змогу посідати провідні позиції в Україні, — підкреслив експерт IT-інфраструктури компанії «Майкрософт Україна» Ігор Шастітко.

 

Ігор на святкове засідання вінницького ІТ-клубу привіз доповідь про використання платформи SharePoint 2010 в організаціях. Технологія дозволяє забезпечити єдиний доступ до документів, незалежно від місця розташування. Молоді викладачі IT Академії Microsoft ВНТУ та активісти Вінницького регіонального IT-клубу — випускники університету Дмитро Присяжний і Дмитро Кец та студенти Кирило Безпалий і Євгеній Ніколаєв ознайомили слухачів з SQL Azure — використанням баз даних у хмарі, впливом закону про захист персональних даних на хмарні технології, AppLocker (контроль додатків, що запускаються в компанії), Team Foundation Server 11 TCP.

 

Директор Центру інформаційних технологій та захисту інформації, кандидат технічних наук, доцент Юрій Яремчук зауважує:

 

— Технології змінюються швидко, тож, освіта протягом усього життя (life-long learning) для ІТ-фахівців необхідна, як повітря. Тому гріх не скористатися можливостями клубу і пропонованими знаннями. А новітні навички та сертифікат IT Академії «Майкрософт» можна отримати у нашому університеті. Набір проводиться за двома основними напрямками — адміністрування і програмування.

 

Про зустрічі, які проводить Вінницький ІТ-клуб, можна дізнатися в групах ВКонтакте і на Facebook Microsoft IT / Developer Club Vinnitsa.

 

Освіта — основа персонального та професійного успіху. Нині до фахівців висуваються нові, більш жорсткі вимоги, вони мають бути здатними працювати в умовах сучасної компанії, яка швидко розвивається, постійно змінюється, впроваджує рішення, що базуються на нових інформаційних технологіях. У цих умовах, щоб бути конкурентноздатним на ринку праці і отримати робоче місце кваліфікованого високооплачуваного IT-спеціаліста, крім базової вищої освіти, велику перевагу надають спеціальні знання із сучасних інформаційних технологій. А Microsoft є безперечним лідером в сертифікації IT-спеціалістів.

 

ІT-фахівці одні з найзатребуваніших на ринку праці — і в Україні, і в світі. Тож, нинішнього року наш університет подав у МОНмолодьспорту заявку, аби на чверть збільшити прийом першокурсників на такі спеціальності. Про це на урочистостях ІT-клубу повідомив ректор університету, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко. Таку інформацію з особливим ентузіазмом сприйняли гуртківців комп'ютерного центру при Палаці дітей та юнацтва, які є завсідниками засідань нашого ІT-клубу.

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...