Прес-центр ВНТУ 05.03.2012, 16:08

 

У режимі on-line транслювалася в Інтернет Міжнародна науково-практична конференція «Тенденції управління фінансовими та інноваційними процесами в умовах ринкових перетворень», яка відбулася в нашому виші 2 березня

 

 

Слухати доповіді, спостерігати за подіями в залі засідань конференції і навіть взяти участь у дискусіях, що рясно виникали після кожного виступу, можна було з будь-якого куточка світу. Конференція транслювалась в Інтернет в режимі реального часу з використанням системи дистанційного навчання eLearning Server 3000 Центру дистанційної освіти ВНТУ. Технічно трансляція була зреалізована засобами вебінару http://webinar.vntu.edu.ua/ , який забезпечував можливість тим, хто з якихось причин не зміг приїхати до Вінниці, таки взяти участь у її роботі.

— Учора наш університет отримав диплом «Лідер міжнародної діяльності» міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2012». У цю значущу перемогу великий вклад вніс й Інститут менеджменту, який, до речі, цьогоріч відзначає своє 20-річчя. — Вітаючи учасників наукового форуму, відзначив ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко. — Ця конференція, безсумнівно, стане поштовхом до нових наукових розвідок, науковцям дасть імпульс до отримання нових результативних знань.

У роботі конференції взяли участь 20 докторів наук, 70 кандидатів наук і когорта аспірантів та магістрантів з майже усіх регіонів України, а також із Грузії, Казахстану і Росії. Найбільшу кількість доповідей представили науковці Вінниці, Києва, Львова та Донецька.

— Серед учасників конференції є учені Національної академії наук України і Національного дослідницького університету «Вища школа економіки» (Росія). Є представники Київського національного університету імені Шевченка, Київського національного економічного університету ім. Гетьмана, НТУУ «КПІ», НУ «Львівська політехніка». — Розповідає завідувач кафедри фінансів і кредиту, доктор економічних наук, професор Віталій Зянько. — Учені-економісти різних міст та країн познайомились між собою, ознайомились з результатами роботи й ідеями своїх колег, окреслили шляхи розвитку економічної науки, що сприятиме розвитку теми, яку ми заявили на конференції.

— Про сьогоднішню конференцію дуже позитивне враження, приязна атмосфера і висока зацікавленість аудиторії до доповідачів. Відчуваєш, що тебе слухають і чують. Студенти ваші досить високого інтелектуального рівня — перед ними виступати дуже приємно, — ділиться враженнями Тетяна Носуліч, кандидат економічних наук, старший науковий співробітник ДУ Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України. — У вашому технічному університеті я вперше. Ґрунтовний, масштабний виш, який спонукає до самовдосконалення, до довершеності. Високий рівень викладачів, високий рівень підготовки студентів. Відчувається, що тут приємно вчитися. Вінницьке земляцтво у столиці досить чисельне, чимало там вихованців вашого вишу, вони з гордістю згадують свою alma-mater.

 

Фотосесія тут