Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

У СТИЛІ ХХІ СТОРІЧЧЯ

There are no translations available.

 

У режимі on-line транслювалася в Інтернет Міжнародна науково-практична конференція «Тенденції управління фінансовими та інноваційними процесами в умовах ринкових перетворень», яка відбулася в нашому виші 2 березня

 

 

Слухати доповіді, спостерігати за подіями в залі засідань конференції і навіть взяти участь у дискусіях, що рясно виникали після кожного виступу, можна було з будь-якого куточка світу. Конференція транслювалась в Інтернет в режимі реального часу з використанням системи дистанційного навчання eLearning Server 3000 Центру дистанційної освіти ВНТУ. Технічно трансляція була зреалізована засобами вебінару http://webinar.vntu.edu.ua/ , який забезпечував можливість тим, хто з якихось причин не зміг приїхати до Вінниці, таки взяти участь у її роботі.

— Учора наш університет отримав диплом «Лідер міжнародної діяльності» міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2012». У цю значущу перемогу великий вклад вніс й Інститут менеджменту, який, до речі, цьогоріч відзначає своє 20-річчя. — Вітаючи учасників наукового форуму, відзначив ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко. — Ця конференція, безсумнівно, стане поштовхом до нових наукових розвідок, науковцям дасть імпульс до отримання нових результативних знань.

У роботі конференції взяли участь 20 докторів наук, 70 кандидатів наук і когорта аспірантів та магістрантів з майже усіх регіонів України, а також із Грузії, Казахстану і Росії. Найбільшу кількість доповідей представили науковці Вінниці, Києва, Львова та Донецька.

— Серед учасників конференції є учені Національної академії наук України і Національного дослідницького університету «Вища школа економіки» (Росія). Є представники Київського національного університету імені Шевченка, Київського національного економічного університету ім. Гетьмана, НТУУ «КПІ», НУ «Львівська політехніка». — Розповідає завідувач кафедри фінансів і кредиту, доктор економічних наук, професор Віталій Зянько. — Учені-економісти різних міст та країн познайомились між собою, ознайомились з результатами роботи й ідеями своїх колег, окреслили шляхи розвитку економічної науки, що сприятиме розвитку теми, яку ми заявили на конференції.

— Про сьогоднішню конференцію дуже позитивне враження, приязна атмосфера і висока зацікавленість аудиторії до доповідачів. Відчуваєш, що тебе слухають і чують. Студенти ваші досить високого інтелектуального рівня — перед ними виступати дуже приємно, — ділиться враженнями Тетяна Носуліч, кандидат економічних наук, старший науковий співробітник ДУ Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України. — У вашому технічному університеті я вперше. Ґрунтовний, масштабний виш, який спонукає до самовдосконалення, до довершеності. Високий рівень викладачів, високий рівень підготовки студентів. Відчувається, що тут приємно вчитися. Вінницьке земляцтво у столиці досить чисельне, чимало там вихованців вашого вишу, вони з гордістю згадують свою alma-mater.

 

Фотосесія тут

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...