Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ДЕСЯТА МУЗА

There are no translations available.

 

Завершився всеукраїнський конкурс лаконічного документального кіно «Україно, хто ти?». Фільм третьокурсника Інституту радіотехніки, зв’язку та приладобудування Любомира Вершиніна в переможцях!

 

 

Фестиваль організований командою порталу gorih.com.ua. Мета фестивалю — надати молодим українцям можливість власними відеоодкровеннями привернути увагу до найважливішого, що є у їхньому житті. Протягом трьох місяців усі охочі могли відправити свої відеокапсули — повідомлення у майбутнє на скриньку Фестивалю. Ці відеокапсули часу потому були показані на відкритті.

 

Ті матеріали, які отримали найбільше симпатій членів незалежного журі, доповнили збірку самобутніх історій «Україна: Я», над створенням якої працює ініціатива «Горіх» http://www.gorih.com.ua/

 

Мною та моїм однокурсником Таті Мануелєм був створений п’ятихвилинний фільм про умови життя пересічного українця, але дещо у сатиричній формі. Ми прагнули донести і те, що відчувають емігранти, як їм живеться у чужій країні. В умовах постійних злиднів та неспроможності заробити на життя, головний герой втрачає віру у себе та справедливість. І та обставина, що він іноземець ніяк не відображається на якості його життя в Україні. Він опускає руки та втрачає бажає щось змінювати, демонструючи цим байдуже ставлення як держави до своїх громадян, так і їх самих до себе.  Відео можна переглянути тут  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Zb4IFkuYiWg

 

На створення такого сценарію мене штовхнуло власне відчуття слабкості та непотрібності системі. А якщо я непотрібен і є лише одиницею кількості, додатковою запчастиною у чиємусь чужому сценарії – я можу і буду тільки заважати. І я буду навмисне заважати створенню антилюдських положень у моїй країні. Мені непідконтрольна влада, але я не запчастина – я людина, я свідомий громадянин і я вмію створювати фільми та живу лише за власним сценарієм.

 

Публічний показ капсул часу відбувся в актовій залі Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Члени журі обрали свого переможця – ним пощастило стати нашому фільму. «За тебе, Україно!» отримав найбільше симпатій членів журі конкурсу та був відібраний до капсули часу. Мені подарували цінні книжки із журналістської майстерності та нагоду пройти майстер-класи відомих теле-медіа фахівців.

 

Впродовж року ініціатива «Горіх» проводить цілу низку найрізноманітніших молодіжних студентських конкурсів, у яких можеш узяти участь навіть ти!

 

Любомир ВЕРШИНІН,

студент групи РТт-09 Інституту РТЗП

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...