Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Fountain

  The best place where students can relax on the break - it is fountain ...

 • The Arch

  Arch - decoration second building of the University

 • Culture

  The high level of culture of our students. Students dance, sing, play musical instruments ...

 • Cisco&Microsoft

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ...

 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

 • Fountain

  The best place where students can...
 • The Arch

  Arch - decoration second building...
 • Culture

  The high level of culture of our students...
 • Cisco

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ......
 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВНТУ — ЛІДЕР МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

 

Міністр МОНмолодьспорту України порадив абітурієнтам обирати інженерні спеціальності й нагородив наш виш дипломом «Лідер міжнародної діяльності»

 

 

 

У три перші дні весни у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувалась Третя Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2012». Вона презентувала громадськості досягнення національної системи освіти. Але особливий інтерес викликала у майбутніх абітурієнтів — учнів 9-х та 11-класів, а також їхніх батьків.

 

Відкриваючи виставку, Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник звернувся саме до абітурієнтів, наголосивши:

 

— Я хотів би молоді побажати, щоб ви більше прагнули бути інженерами, будівельниками, архітекторами, комп'ютерниками.

 

Міністр наголосив на важливості проведення подібних виставок, оскільки саме на них абітурієнти можуть визначитися з тим ВНЗ, в якому навчатимуться.

 

Він вручив нагороди переможцям рейтингового виставкового конкурсу у номінаціях: «Лідер вищої освіти України», «Лідер післядипломної освіти України», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової діяльності». Наш ВНТУ був нагороджений дипломом у номінації «Лідер міжнародної діяльності».

 

Також наш університет відзначений дипломом за активну роботу з модернізації системи освіти.

 

Ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко нагороджений почесною грамотою за плідну організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти.

 

А за плідну науково-педагогічну діяльність з інноваційної модернізації освіти також почесними грамотами нагороджені професори нашого ВНТУ Сергій Павлов, Олександр Осадчук і Віктор Мізерний, доценти Олександр Дерібо і Микола Прадівлянний.

 

Третя Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2012» є одним із найзначущіших та наймасштабніших презентаційних заходів в українській освітній галузі. Цього року вона стала місцем зустрічі представників 765 провідних навчальних закладів, центрів, підприємств, асоціацій, видавництв з усіх регіонів України, а також учасників з Росії, Чехії, Естонії, Швейцарії, Словаччини, Польщі, США. За словами Президента Національної Академії педагогічних наук України Василя Кременя, виставка стала майданчиком для обміну досвідом між усіма її учасниками, привернула увагу до проблем в освітній галузі та підкреслила значимість освіти у суспільстві.

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...