Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

REFINE YOUR RESEARCH!

There are no translations available.

 

21 березня проректор з наукової роботи ВНТУ, доктор технічних наук, професор Сергій Павлов та директор видавничого центру «Універсум-ВНТУ», кандидат технічних наук Анатолій Власюк взяли участь у зустрічі Першого заступника міністра Міністерства ОНМС України Євгена Суліми з представником видавництва «Ельзевір» в Східній Європі Петром Голкевичем

 

 

«Ельзевір» – найбільше в світі видавництво наукової, технічної та медичної інформаційної продукції і послуг. Співпрацюючи зі світовими науковими спільнотами, «Ельзевір» видає більш ніж 2000 журналів і 1900 книг щорік. Окрім друкарської продукції видавництво пропонує такі інноваційні електронні продукти і ресурси, як ScienceDirect, MD Consult, Scopus, а також бібліографічні і реферативні бази даних в електронному вигляді.

 

Під час зустрічі Євген Суліма зазначив: «Перед Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Президентом України поставлено завдання забезпечити в найближчій перспективі входження провідних український університетів до основних міжнародних рейтингів найкращих університетів. Тому Міністерство зацікавлене в активізації співробітництва з міжнародними організаціями, яке сприятиме входженню вищих навчальних закладів України до світових рейтингів. Ми розуміємо, що для входження українських університетів до найкращих університетів світу актуальним і необхідним є доступ до науковометричних баз даних. Ми зацікавлені у співробітництві з видавництвом «Ельзевір», яке пропонує такий продукт як бази даних Скопус (Scopus). Ми маємо надію, що керівництво видавництва «Ельзевір» поставиться з розумінням до українських університетів та піде назустріч в частині фінансових можливостей України, ураховуючи подальше довгострокове співробітництво».

 

Сьогодні Міністерство готове розглянути механізми фінансування і організаційні та технічні питання підключення до бази даних Скопус (Scopus). Підключення до Скопус дозволить учасникам проекту мати доступ до БД, яка охоплює більше 18 тис. наукових журналів від 5 000 найбільших наукових видавництв, що дозволить: отримувати новітню інформацію за різними напрямами наукових досліджень; мати показники цитованності наукових статей окремого автора або організації, аналіз наукової продуктивності вченого та організації, порівняння якості наукових журналів.

 

За результатами зустрічі прийнято протокольне рішення, в якому учасниками підтримано необхідність підключення до інформаційно-наукової системи бази даних «Ельзевір» шляхом утворення консорціуму за участю українських вищих навчальних закладів. Ректорам вищих навчальних закладів необхідно подати пропозиції щодо входження навчальних закладів до консорціуму.

 

Джерело http://www.mon.gov.ua

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...