Прес-центр ВНТУ 03.04.2012, 17:45

 

На міжнародній виставці «Освіта та кар`єра-2012» наш університет здобув Гран-Прі у номінації «Інформаційні ІТ-технології у вищому навчальному закладі»

 

 


Три останні дні березня дві освітянські виставки працювали у столиці. У Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник урочисто відкрив ХХІ Міжнародну виставку «Освіта та кар’єра – 2012» та Х Міжнародну виставку закордонних навчальних закладів «Education abroad».

Організаторами демонстрації досягнень в сфері освіти виступили МОНмолодьспорту України, Національна академія педагогічних наук України та Товариство «Знання».

Учасниками виставок стали близько 70 вищих навчальних закладів України, 20 міжнародних організацій та освітніх агенцій, понад 50 закордонних навчальних закладів із Великобританії, Голландії, Туреччини, Польщі, Литви, Кіпру, Швейцарії, Греції, Канади, Німеччини, Фінляндії, Латвії, Росії, Франції, ОАЕ, Мальти, Чехії, Австрії, Естонії та Ізраїлю.

Дмитро Табачник зауважив, що ці виставки є актуальними насамперед для цьогорічних випускників шкіл та професійно-технічних закладів, адже дають їм можливість ознайомитися з різними напрямами підготовки, з різними навчальними закладами; збагнути, які перспективи для отримання освіти за рівнями бакалавра та магістра є в Україні і за кордоном.