Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВСОРТ-2012

There are no translations available.

 

Уже четверту весну поспіль у нашому виші відбувається Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки. Цьогоріч приїхали помірятися фаховими навичками понад півсотні юних спеціалістів з 18 регіонів України

 

Нині широко застосовуються системи бездротової передачі цифрової інформації — WiFi, Bluetooth тощо. Пропонують свої послуги оператори мобільного зв’язку стандартів GSM або CDMA. Все частіше у побуті використовуються системи супутникового телебачення та глобальної навігації GPS. Але всіх їх об’єднує одна головна особливість – принцип їхньої роботи полягає в обміні даними по радіоканалу. А тому в умовах сучасного стану розвитку бездротових телекомунікаційних систем необхідні фахівці, що здатні розробляти, встановлювати та настроювати приймально-передавальні пристрої і модулі таких систем. Сучасний радіоінженер повинен вміти настроювати антенну-фідерну систему та вхідну частину приймача або вихідну частину передавача, обирати оптимальний режим роботи підсилювальних пристроїв, враховувати електромагнітну сумісність радіосистем, розбиратися в проблемах оптимального приймання радіосигналів.

 

Аби виявити та підтримати обдаровану студентську молодь, розвивати і реалізувати здібності студентів, а також стимулювати творчу працю студентів та науково-педагогічних працівників, підвищувати якість підготовки фахівців і проводиться щорічно олімпіада з радіотехніки.

 

Традиційно ці змагання збирають студентські команди провідних технічних, технологічних і військових вишів України, у яких готують фахівців-радіоінженерів.

 

Протягом останніх трьох років переможцями в індивідуальних і командних заліках були представники НТУУ «КПІ» й нашого університету. Аби змінити лідерів, цьогоріч Севастопольський національний технічний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки та Національний університет «Львівська політехніка» доклали максимум зусиль — виставили дуже сильні студентські команди. Посиленою приїхала і команда Харківської інженерно-педагогічної академії, капітан якої Сергій Костенко торік посів третє місце в індивідуальному заліку. Лідером команди нашого університету був переможець минулорічної олімпіади студент 4-го курсу Володимир Тромсюк. А от в команді «КПІ» відбулася зміна поколінь — вона приїхала оновленим складом.

 

Запекла боротьба між командами розгорнулася після конкурсного туру на етапі подання апеляцій. Найбільш амбітними були представники ХНУРЕ.

 

Перемогу в індивідуальному заліку олімпіади здобув представник СевНТУ Станіслав Коваленко (99 балів зі 100).

Наш Володимир Тромсюк поступився лише декількома балами (95) і посів друге місце. Також друге місце посів представник ХНУРЕ Едуард Потримай з великим відставанням від лідерів (83 бали).

 

Треті місця зайняли представники НУ «Львівська політехніка» Сергій Фабіровський (80 балів), НТУУ «КПІ» Микола Маринін (76 балів) та Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова НАУ Володимир Паньків (73 бали).

 

У загальнокомандному заліку:

1 місце – СевНТУ (238 балів),

2 місце – команди НТУУ «КПІ» (206) і ВНТУ (204),

3 місце – команди ХНУРЕ (193 бали),

НУ «Львівська політехніка» (186 балів),

Чернігівський державний технологічний університет (174 бали).

 

Завдяки відповідальній та сумлінній праці співробітників нашого університету загалом та кафедри радіотехніки зокрема, ВНТУ не лише гідно зустрів учасників олімпіади, а й відмінно підготував до неї студентів, що дало нам змогу знову зайняти одне із призових місць та підтвердити свою репутацію сучасного і конкурентоздатного технічного університету України. Самовіддано попрацювали кандидати технічних наук, старший викладач Костянтин Коваль — член оргкомітету, і доцент Андрій Семенов — відповідальний секретар оргкомітету, стараннями котрих залучено маститих спонсорів і партнерів олімпіади. А також завдяки їхнім клопотанням вчасно отримано вітальні листи з нагоди проведення олімпіади від міністра МОНмолодьспорту Дмитра Табачника і голови облдержадмінстрації Миколи Джиги, які були зачитані на урочистому відкритті цих інтелектуальних фахових змагань.

 

Усі конкурсанти отримали пам’ятні роздаткові матеріали і сертифікати учасників олімпіади, а також свіжі номери журналів «Радіоаматор» і «Радіоконструктор» від партнерів Олімпіади. За рахунок коштів генерального спонсора — компанії «DATAGROUP» і головного спонсора ТОВ «СБІ» (Вінниця) зорганізовано культурологічну та екскурсійну програми для учасників олімпіади. А переможці і призери олімпіади відзначені цінними подарунками.

 

Фоторепортаж Сергія Маркова тут і тут

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...