Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Fountain

  The best place where students can relax on the break - it is fountain ...

 • The Arch

  Arch - decoration second building of the University

 • Culture

  The high level of culture of our students. Students dance, sing, play musical instruments ...

 • Cisco&Microsoft

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ...

 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

 • Fountain

  The best place where students can...
 • The Arch

  Arch - decoration second building...
 • Culture

  The high level of culture of our students...
 • Cisco

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ......
 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН: «ВИПУСКНИКИ ВНТУ — КЛАСНІ СПЕЦІАЛІСТИ»

 

Свою першу зустріч із серії «Вінниця: проблеми і перспективи розвитку міста» мер обласного центру Володимир Гройсман учора провів у нашому виші

 

 

370-тисячна Вінниця має стати не лише агропромисловим і логістичним, а й інноваційним центром. А кожен із її мешканців повинен бути учасником того, що відбувається у місті.

 

Очільник міської влади поділився своїм баченням розвитку обласного центру. Детально розповів про концепцію стратегії розвитку «Вінниця 2020».

 

Володимир Гройсман висловив свою незгоду з багатьма підходами медичної реформи, насамперед з поспішністю і необдуманістю її проведення. Повідомив, що у Вінниці буде створений муніципальний медичний центр, для якого сучасне обладнання на $3 млн. безоплатно надасть держава Ізраїль. Тамтешні фахівці і навчать вінницьких медиків працювати з новітньою технікою.

 

Він також детально зупинився на особливостях транспортної реформи обласного центру, подякувавши за ефективну співпрацю науковцям Інституту машинобудування і транспорту нашого університету. І звертаючись до студентської частини аудиторії, зауважив:

 

— У моїй команді багато молодих хлопців — випускників Вінницького технічного університету, я дуже задоволений їхньою роботою, просто молодці, класні спеціалісти. Постійно залучаємо молодих фахівців, адже ваша ініціативність, нестандартність, енергія дає стимул для розвитку. Нині дуже важливо мати якісну освіту: завжди і скрізь потрібні високопрофесійні фахівці Молода людина повинна володіти необхідним набором знань. Ви, студенти, маєте чітко уявляти: ким і яким хочете стати через 20 років. Аби університетська пора не стала часом втрачених можливостей. Нині потрібні максимально фахові люди і їхня готовність працювати.

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...