Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ГРАНТИ ВІД ОЛЕКСАНДРА ДОМБРОВСЬКОГО

There are no translations available.

 

Якщо торік його персональні гранти отримали троє найініціативніших студентів ВНТУ, то цього разу їх кількість зросла до 10-ти. Номінацій теж стало більше — сім

 

 

Випускник ВНТУ, кандидат економічних наук, нині – директор Інституту глобальних трансформацій Олександр Домбровський переконаний, що саме в його alma-mater сконцентрований високий інтелектуальний потенціал. І прагне довести молоді: в Україні цінується освіта, фаховий рівень і науковий пошук.

 

— Світ дуже динамічно змінюється, трансформується, і нині уже не нафта, не газ, не економіка в повному сенсі цього слова є вирішальною. На перші ролі виходить інтелект, hi-tech, high technology. І саме такі інституції, як наш Вінницький національний технічний університет, є на самому вістрі науково-технічного прогресу, що змінює сьогодні світ. Мені приємно бути у своєму університеті. Гранти вручатиму молодим перспективним людям, які ще тільки шукають своє місце у цій фундаментальній галузі — в науці.

 

Сертифікати на отримання грантів здобули: у номінації «Ідея» магістрант Ігор Дудатьєв, за лідерські якості нагороджено студента Ігоря Бойка, у номінації «Успіх» Віталія Зянька, за кращі розробки на тему екології людини та довкілля нагороду отримала Марина Турчин, за найкращий науково-технічний проект з енергозбереження нагороджено Руслану Данильчук та Олексія Парфілова. Відзначено також дві кращі академічні групи серед старших та молодших курсів. А за перемогу в низці конкурсів та олімпіад грантами відзначено В’ячеслава Мальованого та Олексія Стаха.

 

Команда «VNTU wRabbits» (це Олексій Стах, Сергій Швець та Михайло Гранік) нещодавно брала участь у Харківській відкритій міжнародній школі з програмування. Фінансово їхню поїздку також підтримував Олександр Домбровський.

 

Бажання юних вчитися і займатися науковими дослідженнями слід заохочувати матеріальною стимуляцією — переконаний меценат:

 

— Є ціла низка проектів, якими ми опікуємось вже давно, нині активно започатковуємо й нові. Долучаємось до проведення Х Міжнародного конкурсу з WEB-дизайну та комп’ютерної графіки, який проводить ВНТУ, вже 19 років на базі фізико-математичної гімназії №17 відбувається Всеукраїнська комплексна олімпіада з математики, фізики та інформатики «Турнір чемпіонів». Крім того, братимемо участь у проведенні восени цього року у Вінницькому національному технічному університеті півфіналу першості світу зі студентського програмування. Дуже хотілося б, аби і фінал цієї першості теж приймав ВНТУ, Вінниця, адже це дуже знакова подія в галузі ІТ-технологій. Тому ми все зробимо, щоб півфінал пройшов на найвищому рівні, – наголосив Олександр Домбровський.

 

Підтримуючи розвиток української науки, за словами Олександра Домбровського, не варто забувати про адаптацію вітчизняної системи вищої освіти до потреб і викликів сьогодення. Адже змінюється світ, змінюється економіка і щораз життя ставить нові вимоги до фахівців.

 

— Молодь повинна бути готовою до викликів, – каже Олександр Домбровський. – Сьогодні будь-яка країна, яка здатна сконцентрувати інтелект, використати його на благо рідної країни, матиме кращу перспективу. У нас гарна система середньої освіти, гарна система вищої освіти, хто б її як не критикував, і дуже талановиті діти. Але після отримання диплому треба вирішити, де їм працювати. Як правило, їх забирають поляки, інші країни Європи, навіть, японські університети відбирають в Україні студентів на навчання наступним з працевлаштуванням в Японії. Спостерігається дуже серйозна інтелектуальна конкуренція, тож, ми повинні боротися, створювати систему, щоб наших дітей захистити, дати їм можливість, знання для нормальної роботи в рідній Україні.

 

До речі, фундамент принципово нових освітніх проектів, спрямованих саме на те, аби удосконалити отримані у вишах знання та отримати практичні навики роботи, на Вінниччині нині закладає Бізнес-школа, створена з ініціативи Олександра Домбровського за співпраці з Міжнародним Інститутом Менеджменту.

 

— Хочу подякувати своїм викладачам, які дають великий інтелектуальний заряд своїм вихованцям. Наш ВНТУ є одним із найкращих університетів держави! — Резюмував меценат.

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...