Прес-центр ВНТУ 03.07.2012, 14:34

 

Півфінал студентської першості світу АСМ-ІСРС з програмування відбудеться у нашому університеті 11-14 жовтня

 

 

Вінницький національний технічний університет визначений як базовий вищий навчальний заклад з проведення 37-ї Міжнародної студентської олімпіади  з програмування — півфіналу студентської першості світу АСМ-ІСРС з програмування.

 

Найсильніші студенти-програмісти Європи вдруге змагаються у нашому університеті за вихід до фіналу світової першості. Торік у жовтні ВНТУ вперше проводив напівфінал світових студентських змагань зі спортивного програмування.

 

Власне гучні перемоги студентів-програмістів ВНТУ на міжнародному рівні спричинились до того, що Україні вже вдруге поспіль надано право проводити півфінал першості світу з програмування АСМ-ICPC SEERC.

 

Студентів-учасників фіналу чемпіонату світу радо беруть працювати у престижні світові компанії.

 

Минулорічний випускник ВНТУ Віталій Невідомий нині працює у США — в головному офісі Google (Сан-Франциско, США). Випускники попередніх років Богдан Власюк — програміст Google у Цюріху (Швейцарія), Павло Коржик у Сіднеї (Австралія) в іншому офісі цієї фірми, також розробляє програмне забезпечення. Дмитро Коржик навчається в аспірантурі університету Дюка в США.

 

Щойно отримав запрошення працювати у США випускник бакалаврату нашого вишу Ігор Сугак. Отож, закінчивши чотири курси ВНТУ, Ігор їде до заокеанської наддержави.

 

У Данській компанії CDM A/S, в одному зі спонсорів цих престижних змагань, яка має у Вінниці філію, програмістами працюють головним чином випускники ВНТУ:

 

— Це 30 розробників. Із свого досвіду можу сказати, що українські спеціалісти дуже сильні і ціняться у світі. — Каже директор Вінницької філії данської компанії CDM A/S Томас Бомберг.

 

Керівник Вінницького регіонального підрозділу компанії ДАТАГРУП Валерій Рубан:

 

— Я гордий, що моя alma-mater проводить змагання такого рівня, такого масштабу. Для мене політех найкращий ВНЗ — назавжди!

 

Детальніше