Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВНТУ У ТОП-50 РЕЙТИНГУ ВЕБОМЕТРИКС!

There are no translations available.

 

Дослідницька група Cybermetrics Lab при Вищій Раді з наукових досліджень (Іспанія) опублікувала світовий рейтинг університетів Вебометрикс (Webometrics)

 

Cybermetrics Lab оцінювала діяльність 20745 ВНЗ світу. У цей список потрапили близько сотні навчальних закладів України.

 

Вебометрикс - один з найбільш авторитетних рейтингів у міжнародній освітньому середовищі; публікується двічі - у січні та липні. Складається з використанням найбільших пошукових систем.

 

Вінницький національний технічний університет у рейтингу «Вебометрикс» піднявся відразу на 8 позицій і посідає 38 місце серед українських ВНЗ, а це означає що він увійшов до престижного рейтингу Топ-50. У міжнародному рейтингу ВНТУ піднявся за півроку відразу на 1460 позицій, що є реальним підтвердженням зростання репутації нашого університету. Сьогодні серед 20754 університетів світу ВНТУ посідає 4693 місце, що є відносно гарним показником. Для порівняння, Вінницький національний медичний університет посів 12221 місце, Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського - 13146 місце, Вінницький національний аграрний університет - 14567 місце, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ-14967 місце. Серед вітчизняних ВНЗ вони посіли відповідно 144, 164, 189 і 195 місце. Таке суттєве випередження інших вінницьких вишів не може заспокоювати, оскільки необхідно орієнтуватися на кращих. До речі, у рейтингу Вебометрикс до трійки кращих ВНЗ України ввійшли - Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Донецький національний технічний університет.

 

В основі рейтингу лежать чотири критерії, що враховують веб-дані основного домену вишу (кожен критерій має певний ваговий коефіцієнт, що відповідає його значущості):

 • розмір сайту (size - S) - загальна кількість сторінок на сайті;
 • цитування - (visibility - V) - число унікальних гіпертекстових посилань на сайт з інших ресурсів. Число зовнішніх посилань на сайт, показує, наскільки університет цікавий людям з боку, є оцінкою помітності сайту, а, отже, і авторитетності цитованих з нього матеріалів.
 • кількість наявних на сайті університету файлів у форматах Adobe Acrobat (.pdf), Microsoft Word(.doc, .docx) і Microsoft Powerpoint (.ppt), проіндексованих академічною пошуковою системою Google Scholar.
 • наукові статті, що опубліковані авторами університету в журналах, проіндексованих бібліометричною базою SCOPUS.

 

Великий вклад у підвищення рейтингу нашого університету вніс Десятий міжнародний конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, сайт якого за півроку відвідали близько 43000 осіб, а посилання на конкурс розміщено на понад 100 інших сайтів.

 

Чи може ВНТУ підвищити свій рейтинг у Вебометрикс? Однозначно, так, оскільки ми тільки частково використали свої можливості. Піднятися в рейтингу – це не складна домашня задача, яка випливає з наведених критеріїв оцінювання, і не передбачає споглядальних позицій кафедр.

 

 

Олександр РОМАНЮК,

перший проректор ВНТУ,

доктор технічних наук, професор

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...