Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

СХОДЖЕННЯ У СТУДЕНСТВО

There are no translations available.

 

Понад тисячу першокурсників нашого університету отримали благословення митрополита Вінницького і Могилів-Подільського Симеона. Й напуття олімпійської чемпіонки Наталі Добринської та представників державної влади

 

Урочистості з нагоди знаменної події — початку нового навчального року і студентського життя для юного поповнення університету розпочав ректор, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко:

 

— Наш ВНЗ має значущі досягнення і добре знаний за межами не тільки Вінниччини, а й нашої держави. Маємо 24 місце в рейтингу «Топ-200» ВНЗ України, 4 місце серед технічних вишів нашої держави. ВНТУ входить в 50 університетів світу, які котуються як такі, що готують програмістів найвищої категорії — це міжнародний рейтинг «ТОПкодер». Тому з нами охоче співробітничають різноманітні закордонні інституції і радо беруть до себе на роботу наших кращих випускників. Певен, ви, шановні першокурсники, теж примножуватимете перемоги, які є славою нашого університету. А через 5 років, я зичу, аби ми у такому ж складі зустрілися на урочистостях з нагоди отримання вами дипломів!

 

ВНТУ став початком успішної кар’єри для багатьох своїх випускників — талановитих інженерів, вдалих управлінців, державних діячів, бізнесменів, науковців… Наш виш — alma-mater заступника голови Вінницької облдержадміністрації Романа Аксельрода. Роман Борисович прийшов на свято у свій виш разом із колегою Григорієм Деруном:

 

— Щирі вітання вам від очільника нашої облдержадміністрації Миколи Джиги! Ви, юні, — надія України, її головний інтелектуальний потенціал!

 

На старті студентського життя наших першокурсників вітає людина, котра уміє до фінішу приходити переможцем! Олімпійська чемпіонка, майстер спорту міжнародного класу з багатоборства, заслужений майстер спорту України Наталія Добринська:

 

— Студентський світ — це світ, куди завжди прагнуть потрапити діти і так хотіли б повернулися дорослі. Цінуйте свою студентську пору. Тут зароджується справжня дружба, справжнє кохання!

 

І поради першокурсникам від олімпійської чемпіонки:

 

— Я хочу сказати студентам, що нині для них навчання — це головне. Мають визначити свою мету і вперто йти до неї попри усі труднощі, не зрушати зі шляху, хай би які перепони не траплялися. Найголовніше — перемогти себе, адже усі перемоги у життя починаються з перемоги над самим собою, над своєю лінню. Будь-яка ціль є досяжною, якщо її справді прагнеш і робиш усе, аби її дістатися. Зауважу, що у вашому університеті дуже гарні спортивні традиції. Я провела на цьому стадіоні найкращий свій час. До багатьох своїх спортивних перемог готувалась саме тут. Це мій рідний стадіон!

 

— Ви зробили правильний вибір, обравши наш навчальний заклад. Це — місце під сонцем! Ось і тут на стадіоні жодної тіні! — Своїми цінними прикладними порадами охоче взялись ділитись й студенти-старшокурсники. Одна з них: «Ніколи не конфліктуйте в університеті із незнайомцями! Навіть, якщо впевнені, що ця людина у вас нічого не викладає. До кінця п’ятого курсу предметів ой як ще багато!»

 

Ті ж таки бувалі в бувальцях і загартовані життям старшокурсники передають ректору свої атрибути — ключ від скарбниці знань і студентський квиток. Ректор тут же вручив їх першокурсникам.

 

Три десятиліття тому першокурсником, але іншого вінницького вишу — медичного став його високопреосвященство, митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон:

 

— Я сьогодні вперше у Вінницькому техуніверситеті. Ми разом із вами піднесемо до Бога і святих небожителів нашу посильну молитву, щоб Господь зіслав своє благословення, щоб під покровом Божої Матері і усіх святих ви добре навчалися, були здорові і духовно, і тілесно. Щоб знання, які отримаєте у виші послугували вам у житті.

 

Провівши молебень «о еже ниспослати на учащихся здесь Духа премудрости и разума, и отверзти ум и уста, и просветити сердца их к принятию добрых учений», архієрей благословив ректора університету святими іконами, а першокурсників священнослужителі окропили святою водою.

 

Фоторепортаж Сергія Маркова тут

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...