Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

БОЖЕНА МАННОВА: «ВНТУ — ОДИН З НАЙКРАЩИХ УНІВЕРСИТЕТІВ УКРАЇНИ»

There are no translations available.

 

Днями у нашому університеті побувала Божена Маннова, професор Празького технічного університету, директор Європейського суперрегіону першості світу з програмування АСМ-ІСРС

 

Мета візиту пані Божени — ознайомитись із системою проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка є відбірковим етапом першості світу. А також узгодити організаційні моменти щодо проведення у ВНТУ спільно з Бухарестською політехнікою півфіналу першості світу з програмування по південно-східній Європі. Тому її візит співпав з ІІ етапом Всеукраїнської олімпіади, який проводився у п’яті базових ВНЗ. Божена вибрала для відвідування Київський національний університет ім. Т. Шевченка — до Києва можна дістатись прямим рейсом з Праги і столиця найближче до Вінниці серед інших міст, де проводились змагання 2 етапу. У Вінниці ж Божена планувала подивитись умови проведення півфінальних змагань першості світу та познайомитись з його організаторами.

 

Кияни організували змагання у головному (червоному) корпусі університету, створивши гості найкращі умови перебування. На жаль, Київський регіон є поки що найменшим, до того ж на змагання з’явились не всі команди, але загалом Божена мала змогу отримати уявлення про Всеукраїнську студентську олімпіаду.

 

До речі, у змаганнях Центрального регіону, який проводиться тоді ж у Сумському державному університеті (Центральний регіон), вже звично домінували представники ВНТУ, які і посіли перше місце, виборовши право участі у світовому півфіналі. Ще дві наші команди отримали право участі у змаганнях 2 групи 3 етапу, які відбудуться паралельно зі світовим півфіналом у Харківському національному економічному університеті з 11 по 14 жовтня.

 

Під час візиту до ВНТУ Божена зустрілась з ректором університету Володимиром Грабком. Під час бесіди торкнулась не лише світового півфіналу з програмування. Йшлося про співпрацю між нашими університетами: спільні наукові проекти, обмін студентами, отримання випускниками наших ВНЗ двох дипломів — як власного, так і одного з закордонних університетів. Божена відзначила, що перед поїздкою ретельно вивчала в Інтернеті досягнення ВНТУ і впевнилась, що він є одним з найкращих університетів України. Тому їй і було доручено ректором Празького технічного університету провести перемовини щодо налагоджування співробітництва саме з нашим університетом. Божена від’їздила з Вінниці зі словами вдячності, амбітними планами співпраці та запевненнями, що вона відстоюватиме інтереси південно-східного європейського регіону перед керівництвом АСМ-ІCРC, зокрема і щодо виділення регіону додаткових місць у світовому фіналі.

 

Побажаємо ж успіху у жовтневих змаганнях всім учасникам українського сайту південно-східного європейського регіону АСМ-ІСРС, для участі в якому зареєструвались 40 команд з Болгарії, Молдови, Румунії, Туреччини та України.

 

Володимир МЕСЮРА,

професор,

директор півфіналу першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...