Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

З ВИСОТИ ВЛАСНОГО ДОСВІДУ

There are no translations available.

 

На мою думку ВНТУ один з найкращих університетів нашої країни. Висока якість навчання, дохідливі лекції, якщо прагнеш сягнути висот — тебе помітять і допоможуть. Різноманітні олімпіади, в яких студенти ВНТУ беруть активну участь, дають змогу  реалізуватись, а потому гідно працевлаштуватись — чи то в Україні, чи то за кордоном

 

Кожен із нас пам’ятає ті чудові шкільні часи, коли можна було не перейматись своїм майбутнім, не думати ким же ти станеш у дорослому житті, яка у тебе буде професія. Але у кожного із нас наставав момент, який примушував задуматись над цими питаннями.

 

Я був певен, що після школи вчитимусь далі — в університеті. Але в якому??? Чукати щастя деінде не мав наміру. Але й у нашій Вінниці чималий вибір приватних та державних вишів.

 

Одного разу, проходячи повз корпуси Вінницького національного технічного університету, мимохідь потрапив в оточення його студентів. Веселі, життєрадісні — хтось цілком приязно сперечався за якісь лаби, хтось стосовно планів як краще зорганізуватись у вільний час. А я зрозумів — теж хочу бути серед них.

 

Аби дізнатись про ВНТУ більше, вирішив прогулятись його територією. А вона величезна! І що мені дуже сподобалось — університет знаходиться ніби в парку, весь оточений зеленню. Улюбленим місцем відпочинку студентів на перервах є фонтан біля центрального корпусу. Комусь дзюркотіння води додає романтичного настрою, когось заспокоює, а комусь навіює цікаві ідеї.

 

Масивні корпуси, поважні і привітні викладачі. Якщо до когось звертався із запитанням, радо відповідали. Ця прогулянка справила на мене велике враження! І саме тоді для мене стало ясно — спрямую усі зусилля, щоб вступити до ВНТУ.

 

Дочекавшись дня відкритих дверей, я зі своїм другом відвідали цей навчальний заклад. Студенти на своєму жаргоні називають його «політех». Дійсно цей виш готує спеціалістів технічних галузей. А розмаїття спеціальностей аж захоплює дух: інженери-будівельники, інженери-оптотехніки, програмісти, машинобудівники, екологи, менеджери і ще чимало інших важливих для суспільства фахівців. Просочені думками довгі коридори університету — як приємно ними прогулюватись! Сучасна матеріально-технічна база університету дає змогу студентам отримувати новітні знання і практичні навички. Логічно, що ВНТУ уже кілька років поспіль на вершечку турнірної таблиці рейтингу університетів України «ТОП-200».

 

Володимир ФАЙЧУК,

другокурсник Інституту АЕКСУ

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...