Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

PHOTONICS-ODS 2012

There are no translations available.

 

VI міжнародна конференція з оптико-електронних інформаційних технологій Photonics-ODS 2012 зібрала в нашому університеті провідних науковців з шести країн світу

 

Ініціатор Photonics-ODS — Заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри ЛОТ — лазерної і оптоелектронної техніки, доктор технічних наук, професор Володимир Кожем’яко. Дванадцять років тому відбулася перша конференція. За цей час під керівництвом Володимира Прокоповича сформувалась наукова школа з оптико-електронних інформаційно-енергетичних технологій. Вона зародила науковий журнал з такою ж назвою, який нині визнається міжнародними науковими організаціями SPIE — Міжнародне товариство оптичної техніки й OSA — Американська оптична асоціація. У науковій школі уже захищено кілька докторських дисертацій, ряд кандидатських.

 

В університеті плідно працюють студентські відділення SPIE та OSA. І студенти спеціальності «оптотехніка» щороку від’їздять на стажування до Америки.

 

Вітаючи учасників наукового форуму, це підкреслив ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко.

 

— Плідного вам наукового спілкування і започаткування нових напрямів досліджень! — Побажав очільник нашого вишу.

 

— Обласне управління освіти і науки Вінницької обласної держадміністрації завжди з повагою і особливою увагою спостерігає за подіями, які відбуваються в нашому Вінницькому національному технічному університеті, — запевнив заступник начальника управління Андрій Лисак. — Адже ВНТУ —безумовний флагман вищої освіти регіону. А ще: керівник управління освіти і науки ОДА Ігор Івасюк був студентом цього вишу і своє дисертаційне дослідження як кандидат технічних наук захищав саме з тематики оптоелектроніка і є вихованцем наукової школи професора Кожем’яки. ВНТУ дуже потужно працює з владою. В області реалізується програма розвитку інформаційних та комунікаційних технологій, що має на меті підтримати наукові розробки і дати їм можливість реалізуватись у практичній площині господарства нашого регіону. Розроблена система грантової підтримки. Впродовж кількох років поспіль саме науковці школи професора Кожем’яки перемагають у конкурсі на отримання цих грантів.

 

Учені ВНТУ і UNIVERSIDADE NOVA DE LISBOA плідно співпрацюють уже сім років.

 

— Спільні монографії, посібники, спільні розробки в галузі оптичних технологій для оцінювання мікроциркуляції серцево-судинної системи. — Розповідає проректор з наукової роботи ВНТУ, доктор технічних наук, професор Серій Павлов. — Не лише викладачів, а й наших аспірантів відряджаємо на наукове стажування в Новий університет Лісабона. Віднині до Португалії їздитимуть і студенти. Четвертокурсниця Анна Поплавська готується до свого стажування, яке розпочнеться в березні.

 

Перебуванням вінничан у Лісабоні дуже відповідально й щиро опікується професор UNL/Nova Валентина Василенко:

 

— Мені дуже приємно уже втретє брати участь у Photonics-ODS, приємно бачити знайомі обличчя. А ще більш приємно констатувати, що в цій конференції, як завжди, активну участь бере молодь. І цей факт дуже оптимістичний. Адже те, коли на конференції присутні переважно сеньйори, може засвідчувати, що напрям науки не має перспективи. А коли бачиш молодих, ініціативних, це додає оптимізму і свідчить про розвиток. Адже те, що ми вчили, те, чому вас, студентів. нині навчають, це не те, чим ви займатиметесь. Я закінчила не ВНТУ, а Київський університет імені Шевченка. Мої колеги часто запитують: чому ж я більше співпрацюю саме з Вінницьким національним технічним університетом. Відповідаю: ВНТУ займає у моєму серці дуже велике місце. І тому, що уся моя рідня з Вінниччини, і тому, що у ВНТУ дуже правильні люди, які розвиваються в правильному напрямі. Із самого початку — з 2005 року, коли ми підписали першу угоду, я спостерігаю впевнений розвиток ВНТУ, я бачу рух вперед і вгору. Вінницький національний технічний університет визнаний в університетській спільноті світу і Європи. Я зичу і докладу до того максимум зусиль, аби наступна конференція уже була із журналом «Оптико-електронні інформаційно-енергетичні технології», який визнаний у SCOPUS. А тому закликаю вас, адже маєте актуальні знання і ідеї, вчити мови, щоб писати свої статті, приміром, англійською.

 

Один із напрямів оптоелектроніки — це обробка зображень. Під керівництвом доктора технічних наук, професора Олександра Романюка студенти створюють відеофільми в 3D-графіці. Електронну екскурсію по ВНТУ запропонували учасникам Photonics-ODS 2012. Можна приєднатися тут на Ютуб або у відеоархіві головного сайту університету

 

Детальніше на сайті прес-центру

Фоторепортаж події тут

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...