Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ХОЧЕШ БУТИ УСПІШНИМ — БУДЬ НИМ!

There are no translations available.

Викладачі і студенти нашого університету зустрілись із випускниками професійно-технічних училищ області, які надалі планують здобувати вищу освіту

 

Викладачі і студенти нашого університету зустрілись із випускниками професійно-технічних училищ області, які надалі планують здобувати вищу освіту.

 

Студент ВНТУ — це престижно. І перспективно. Це високий старт в доросле життя.
Нашим університетом керують його випускники. Ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко закінчив наш ВНЗ у 1984 році. Усі проректори ВНТУ теж вихованці Вінницького політеху. Більшість директорів навчальних інститутів, деканів факультетів, завідувачів кафедр теж колись були студентами нашого вишу.
У нас навчають, як сягнути професійних висот. Але життя мінливе і почасти зовсім непередбачуване. Реалізуватись й в інших сферах добре вдається випускникам нашого політеху.
Олександр Сугоняко закінчив наш Вінницький політехнічний інститут, за фахом — радіоінженер. Нині він Заслужений економіст України, а 1993 року обраний Президентом Асоціації українських банків.
Головний редактор вінницьких газет «20 хвилин» і «RIA» Максим Зотов зовсім недавній випускник Інституту електроенергетики та електромеханіки.
Цей приємний перелік можна продовжувати і продовжувати... Але краще, аніж слова, його доповнять і продовжать долі нинішніх і майбутніх студентів Вінницького національного технічного університету.
— Наш ВНТУ входить у двадцятку кращих університетів України. А команда студентів-програмістів вивела наш ВНЗ у 50 кращих університетів світу. — Розповідає майбутнім абітурієнтам ректор ВНТУ Володимир Грабко. — ВНТУ прийнято до Всесвітньої асоціації університетів, до Європейської асоціації університетів. З 1996 року наш ВНЗ є єдиним представником від України в IFIA – Міжнародній асоціації винахідницьких організацій. Це тому, що уже багато років ми займаємо лідируючу позицію в державі за кількістю винаходів, які щороку здійснюють наші науковці і студенти. Наш університет є членом Міжнародної академії наук вищої школи, Всесвітньої асоціації енергоменеджерів, Всесвітнього оптичного товариства, Міжнародної організації комп’ютерної техніки.
Аби бути успішним, кожна молода людина нині повинна добре володіти не лише своєю спеціальністю, а й ставитись до комп’ютера як до засобу праці. На кожному факультеті наші студенти вчаться програмувати.
Іноземна мова – це уже не розкіш, не престиж, а нагальна необхідність. Наші студенти окрім англійської, вивчають німецьку і французьку, досить вільно спілкуються з іноземцями, які у нас навчаються чи приїздять в університет на різноманітні конференції.
Сучасна людина має бути комунікабельною, всебічно освіченою, духовно і душевно розвиненою. Центр культурології і виховання студентів допомагає готувати не просто фахівців, а технічну інтелігенцію, яка добре розуміється у сучасному мистецтві, літературі. Спеціаліста, який легко пристосовується до динамічних вимог сучасного ринку праці.
Наші студенти перемагають на світових і всеукраїнських спортивних аренах. Якщо подобається сцена, у нашому клубі допоможуть відшліфувати ваші музичні, вокальні, хореографічні чи театральні здібності. Команда КВН «Інженери» вдало пережартовує представників інших вишів на усіх рівнях. Маєте хист до поетичного чи журналістського слова – теж у нас є де застосувати ваші таланти.
Теж важливо — навчальні корпуси нашого університету, гуртожитки, їдальня, спортивні комплекси розташовані компактно. Тож, багато наших студентів уже з другого курсу починають підпрацьовувати за фахом у різних фірмах, почасти закордонних, які цінують креативність, здатність до навчання і мобільність.
— Молодій людині нині, щоб бути успішною, забезпеченою, потрібно мати вищу освіту, — запевняє директор Інституту будівництва теплоенергетики і газопостачання, професор Георгій Ратушняк.  — Можете здобувати гуманітарний фах, але нині ринок праці потребує саме інженерів. Нещодавно був у мікрорайоні Поділля Вінниці. Його проектували і будували саме випускники нашого університету, зокрема Інституту БТЕГП. Освітлення робили випускники нашого Інституту електроенергетики та електромеханіки. А у банках, що розташовані в «Поділлі», працюють вихованці нашого Інституту менеджменту.
Заступник директора Головного центру довузівської підготовки Майя Прибельська запропонувала  допомогти абітурієнтам систематизувати свої знання перед вступом до університету. А 18, 19 і 26 березня пройде безоплатне пробне тестування, аби перевірили свій рівень.
— Сім років тому я закінчив одну із сільських шкіл Шаргородського району. Свій життєвий вибір зупинив на ВНТУ. — Говорить аспірант Сергій Богомолов. — Чим керувався? Прагнув отримати перспективну спеціальність і стати висококласним фахівцем у своїй галузі. Поступив в Інститут Інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії. Попервах рівень моїх знань порівняно з іншими студентами групи був не дуже високим. Але з допомогою викладачів я успішно наздогнав лідерів і з другого курсу почав займатися науковою роботою. Особливість нашого університету — викладачі охоче працюють з обдарованою молоддю, щедро діляться своїми знаннями. Хочу наголосити, що талановитій молоді неможливо загубитися у нашому університеті, адже вона під прискіпливою увагою викладачів, що не можна сказати про столичні ВНЗ. Отож, живіть так, аби потім не жалкувати: був шанс, а я ним не скористався.
Президент студентського самоврядування ВНТУ Ігор Колос згадує себе п’ять років тому:
— Постав такий важливий вибір – куди піти вчитися. Щось радили батьки, щось радили друзі, кудись збиралися поступати однокласники. Проаналізувавши ситуацію, я обрав ВНТУ. Зараз навчаюся уже в магістратурі, жодного разу не пожалкував про своє тодішнє рішення. Зручно побудований навчальний процес – «вікон» немає і уже у дві години дня студенти можуть займатися за своїми уподобаннями: хто наукою, хто спортом, хто розвивати свої мистецькі здібності чи навіть підпрацьовувати. До речі, футбольна збірна університету нещодавно здобула «бронзу» на Універсіаді України. Певен, що нинішні абітурієнти, а згодом першокурсники влиються новою спортивною силою у нашу команду й вона здобуде перше місце. А ще усіх студентів нашого університету поселяють у гуртожиток. І я усі студентські роки мешкаю у гуртожитку. Гарні, комфортні умови. Тож, хотів би першого вересня на посвяті у студенти зустріти усіх нинішніх абітурієнтів!
Та вони й не проти. Більшість уже навіть обрали собі інститут ВНТУ для навчання. Микола Гарник, випускник Вінницького вищого професійного училища №11 незабаром отримає кваліфікацію «слюсар-електрик з ремонту електроустаткування». Тож, його вибір логічний — Інститут електроенергетики та електромеханіки.
А ваш?

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...