Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Fountain

  The best place where students can relax on the break - it is fountain ...

 • The Arch

  Arch - decoration second building of the University

 • Culture

  The high level of culture of our students. Students dance, sing, play musical instruments ...

 • Cisco&Microsoft

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ...

 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

 • Fountain

  The best place where students can...
 • The Arch

  Arch - decoration second building...
 • Culture

  The high level of culture of our students...
 • Cisco

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ......
 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ЗОЛОТИЙ ЛІДЕР ОСВІТЯНСЬКОГО ПРОСТОРУ КРАЇНИ

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України нагородило ВНТУ відзнакою «ЛІДЕР Національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України».

 

Найвищою нагородою — золотою медаллю IV Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті» відзначений наш виш за активне впровадження інновацій у співробітництві з ринком праці

 

А за активне впровадження інноваційних освітніх технологій Вінницький національний технічний університет відзначений дипломом виставки.

 

Відбувалась «Інноватика в сучасній освіті» 16-18 жовтня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Її організаторами традиційно виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ».

 

Виставка-презентація представила понад шість сотень навчальних закладів різних рівнів і форм власності, центрів, підприємств, асоціацій, видавництв з усіх регіонів України.

 

Навчальні заклади Швейцарії, Польщі, Словаччини, Чехії, Італії поділилися досвідом співробітництва з українськими колегами, ознайомили потенційних абітурієнтів та їхніх батьків з умовами прийому в тамтешні навчальні заклади.

 

Ректор нашого вишу доктор технічних наук, професор Володимир Грабко отримав подяку IV Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті» за вагомий особистий внесок у розвиток і впровадження освітніх інновацій.

 

Почесним дипломом за плідну працю з упровадження освітніх інновацій нагородили проректора ВНТУ, професора Віктора Мізерного та директора Інституту магістратури, аспірантури і докторантури ВНТУ, доктора технічних наук, професора Віталія Мокіна.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...