Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВІННИЦЬКА ВЕРШИНА ЛЬВІВСЬКОГО ФАРАОНА

There are no translations available.

 

Відбувся традиційний фестиваль інтелектуальних ігор «Баюнале»

 

Ініціатори — Вінницька обласна організація Всеукраїнського товариства «Просвіта», наш Вінницький національний технічний університет та Клуб інтелектуального товариства «Баюн» — приурочили його Дню української писемності та мови.

 

Учасниками інтелектуального дійства стали 29 команд (Вінниця, Донецьк, Київ, Львів, Рівне, Тернопіль). Вони випробовували свої сили в «Що? Де? Коли?», відео-реаліях, ерудит-квартеті. Авторами ігрових завдань виступила група вінницьких «знавців»: Вадим Араго, Дмитро Альохін, Андрій і Світлана Данченки, Євген Громов, Роман Маслій, Анатолій Теклюк. Фестиваль зайвий раз довів, що інтелектуальні гра «Що? Де? Коли?» може бути успішною і українською мовою. Участь команд, для яких звичною мовою гри є російська та їх високі результати є переконливим доказом цього.

 

Починався фестиваль з «Акуніани», тематичного турніру по творчості Б. Акуніна. Тут перемогу святкували вінничани з «Dream-team», за ними «Переучетъ» (Рівне) та «Пінта» (Вінниця). У основному турнірі «Що? Де? Коли?», який складався з 90 запитань, перемогу святкувала столична команда «СКД» з результатом у 59 правильних відповідей, на другій сходинці «Тануна Х» (був такий фараон) — 55 залікових очок, а третім став рівненський «Переучетъ» — 53 очки. А от у турнірі відео-реалій (це коли до запитання додаються поступово картинки підказки, чим з ранішої підказки даєш правильну відповідь, тим більше очок отримує твоя команда за дане завдання) досвідчені команди поступились студентам із «КіПіШ» — 26 очок, а далі одразу було чотири команди з показником у 25 очок — «Тануна Х», «Переучетъ», «Брись» (Київ).

 

Після напруженої дводенної боротьби в абсолютному залікові бронзову сходинку п’єдесталу посіла команда «Брись» (Київ), друге місце — «Переучетъ» (Рівне), а перемогу здобули львів’яни з команди «Тануна Х», яким підкорилась вінницька вершина інтелектуального фестивалю. Таким чином головний приз фестивалю — статуетка Кота Баюна втретє поспіль дісталась представникам міста Лева. Одного залікового очка до призового місця невистачило донецькій команді «Номер 6», але вони мають твердий намір у наступному році таки здійнятись на вершину вінницького фестивалю і з повним правом повторити слова В. Висоцького «Я все таки был на верху, и меня не спихнуть с высоты».

 

За підтримки студентського крила профкому ВНТУ був організований окремий залік у рамках фестивалю для команд зі студентів нашого університету. Вісім колективів змагались на непростих питаннях ігрового пакету турніру. Третє місце виборола команда «Дежавю», яка складалась з студентів Інституту АЕКСУ та одного легіонера з Інституту РТЗП. На другому місці зупинились гравці із «The Bare Bear» (Інститут ІТКІ), а звання студентського чемпіона дісталось екологам з «Apple» (Юлія Мандренко, Олександр Голуб, Олександр Хоменко, Леонід Яцко, Віталій Древенчук). Всі призери отримали пам’ятні призи з рук Олени Григор’євої — очільника студентської секції профкому ВНТУ з побажанням інтелектуального зростання та нових звитяг на подібного роду заходах.

 

Анатолій ТЕКЛЮК,

заступник директора ГЦВР,

кандидат філософських наук, доцент

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...