Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Fountain

  The best place where students can relax on the break - it is fountain ...

 • The Arch

  Arch - decoration second building of the University

 • Culture

  The high level of culture of our students. Students dance, sing, play musical instruments ...

 • Cisco&Microsoft

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ...

 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

 • Fountain

  The best place where students can...
 • The Arch

  Arch - decoration second building...
 • Culture

  The high level of culture of our students...
 • Cisco

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ......
 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ГРАН-ПРІ — НАШОМУ ВНТУ!

There are no translations available.

 

За міжнародне співробітництво у галузі освіти і науки головною нагородою виставки «Освіта та кар’єра-2012» відзначений наш Вінницький національний технічний університет

 

15-17 листопада в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» проходили ХХІІ міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра-2012» та ХІ Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

 

Нагороди вищим навчальним закладам України вручали заступник міністра МОНмолодьспорту України Борис Жебровський та президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

 

«Освіта та кар’єра – 2012» представила близько 70 українських вишів. Абітурієнти мали змогу безпосередньо спілкуватися з викладачами, розпитати про особливості навчання, перспективи працевлаштування.

 

Приємно, що ВНТУ добре знаний серед столичної молоді. Представникам нашого університету — ученому секретареві науково-дослідної частини, доценту кафедри ТАМ Олександру Дерібо та заступнику директора Головного Центру організаційного та методичного забезпечення навчання, доценту кафедри ЛОТ Станіславу Тужанському не доводилось нудьгувати. Увесь час біля наших виставкових площ юрмилась шкільна юнь, задаючи запитання про підготовчі доуніверситетські програми, про особливості вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому, вартість навчання. Адже якість освіти у нашому ВНТУ добре відома.

 

Саме у нас — у ВНТУ вже кілька років поспіль проводиться напівфінал світової студентської першості з програмування, міжнародний конкурс з веб-дизайну, Всеукраїнський з’їзд екологів. Чимало наших випускників успішно працевлаштовуються в США, Швейцарії, Австралії, Німеччині — в провідних світових фірмах: Google, Microsoft, IBM, Facebook. Вихованців ВНТУ транснаціональні корпорації забирають до себе у співробітники уже навіть не чекаючи, аби ті отримали повну вищу освіту: цьогорічний випускник бакалаврату Ігор Сугак, отримавши запрошення, нині працює у США. Викладачі ВНТУ уміють налаштовувати на життєвий успіх, уміють віднаходити талановитих і давати потужний життєвий імпульс. Наш випускник працює навіть на Wall Street! Працює на NYSE — головній фондовій біржі США!

 

Стажуватись за кордоном — це теж доступно для вихованців ВНТУ. Нещодавно повернулись Руслан Просоловський, Юлія Зелінська і Юлія Самігулліна. Незабаром до Португалії відлітає Анна Поплавська, четвертокурсниця Інституту АЕКСУ.

 

А науковці ВНТУ теж успішно заявляють про себе міжнародному співтовариству. Приміром, у жовтні на Всесвітній Варшавській виставці винаходів IWIS-2012 розробка вінницьких метрологів професора Володимира Кучерука та аспіранта Ігоря Дудатьєва «Optical-gas analysis absorption system with compensation of destabilizing factors» виборола Gold Medal. Цей винахід, до речі, увійшов у десятку найперспективніших винаходів України 2012 року.

 

Наші студенти мають змогу паралельно з базовою отримати ще й військову освіту та закінчувати навчання у технічному виші, маючи офіцерське звання молодшого лейтенанта запасу. Це значно розширює простір для працевлаштування — Збройні Сили України, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство надзвичайних ситуацій, внутрішні і прикордонні війська, Державна податкова адміністрація, Міністерство юстиції, прокуратура, Служба безпеки України, митна служба тощо.

 

У виставці «Освіта та кордоном» були представлені понад 60 вишів світу із 17 країн — Канади, Польщі, Угорщини, Литви, Австрії, Америки, Кіпру, Росії, Німеччини, Чехії, Ізраїлю, Великобританії, Швейцарії, Таїланду, Туреччини.

 

Такі виставки мають значну інформативну роль у сучасній системі освіти.

 

Дипломами від організаторів виставки особисто відзначені проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Сергій Павлов, проректор ВНТУ, професор Віктор Мізерний та директор Центру міжнародних зв’язків ВНТУ, кандидат педагогічних наук, доцент Микола Прадівлянний.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...