Прес-центр ВНТУ 19.12.2012, 15:44

 

Актова зала Вінницького національного технічного університету знову зібрала глядачів. Причиною тому стало проведення традиційного конкурсу «Містер Шарм ВНТУ»

 

Цього разу за право бути «Містером ВНТУ – 2012» з шармом змагалось восьмеро: імпозантний Станіслав Неснов (ІнМ), загадковий Артем Пушкін (ІнЕЕЕМ), харизматичний Андрій Айхерт (ІнМТ), таємничий Антон Баланенко (ІнІТКІ), ексцентричний Юрій Сидорчук (ІнЕЕК), веселий Василь Оленич (ІнБТЕГП), артистичний Ігор Філіппов (ІнРТЗП) та романтичний Ігор Вечірко (ІнАЕКСУ).

 

Здавалось би, що тут складного – обрати переможця, але не все так просто. Вже після першого конкурсу стало зрозуміло, – кожен конкурсант достойний перемоги.

 

«Візитка», дефіле, творчий, інтелектуальний та танцювальний конкурси пройшли ніби на одному диханні: чітко, лаконічно, продумано, відпрацьовано і креативно. Складалось враження, що хлопці усе життя тільки тим і займаються, що танцюють, співають, самі собі акомпануючи, гуморять…, що конкурсанти – це майбутні актори, співаки та танцюристи і, що сцена – це їхнє покликання. Але це враження глядацької зали, – вболівальників та журі. Зовсім інші емоції вирували у хлопців-конкурсантів, які надзвичайно хвилювались, адже кожен з них виконував важливу місію, – представляв свій інститут. Тим не менш, хлопці мужньо подолали хвилювання і достойно заявили про себе на загальноуніверситетському рівні.

 

У кожному конкурсі повинні бути переможці, тож цьогоріч на сцені вітали: Андрія Айхерта, який виборов одразу два титули – «Містер глядацьких симпатій» та «Віце-містер Шарм», Ігоря Філіппова – «Віце-містер Шарм» і Василя Оленича, який виборов титул «Містер Шарм ВНТУ – 2012».

 

Учасники та глядачі отримали величезний заряд позитивних емоцій та гарного настрою, а сам конкурс став приємним подарунком до Дня Збройних Сил України.

 

Після бурхливих оплесків, овацій та привітань наш новоспечений титулований «Шарм» розповів трішки про себе. Отож, знайомтесь, – Містер Шарм 2012 – Василь Оленич:

 

«Йшов на конкурс з метою просто сподобатись глядачеві і в свою перемогу особливо не вірив. Хоча, якщо чесно, то дуже хотів виграти титул «Містер глядацьких симпатій». Взагалі, я потрапив на цей конкурс, можна сказати, випадково, адже до останнього дня не було визначено представника від нашого інституту. Але все-таки волею долі для участі у конкурсі було обрано саме мене.

 

Чесно, я дуже хвилювався і переживав, з двох причин: по-перше, я ніколи не брав участь у подібних конкурсах, а по-друге, як би нескромно це не виглядало, – на нашій сцені я ще жодного разу не програвав.

 

Сам я родом з міста Жмеринки. Шкільні роки у мене були веселі. Перша моя серйозна справа, можна сказати «перша любов» – це спорт! Я граю в баскетбол уже протягом багатьох років, до речі, грав я і за збірну ВНТУ.

 

Коли вступив до ВНТУ, то… закохався вдруге. КВН став моєю «другою любов’ю». Зараз за плечима вже десятки поїздок нашої університетської команди КВН «ВІНС» по всій Україні, де у різних лігах ми щоразу намагаємось блискуче виступити, перемогти та прославити наш університет.

 

Щодо моєї підготовки до участі у «Містер Шарм ВНТУ», то перші збори були дуже хвилюючими. Ніхто нікого не знав, всі навіть боялись один одного. Так як танцюрист з мене не дуже, то для мене танцювальний конкурс – болюча тема, але вже на першій репетиції я зрозумів, що нічого страшного немає, бо хлопці усіляко мені допомагали освоїти різні па.

 

Взагалі, у нас був дружній колектив учасників, усі намагались допомогти один одному у тому, що вміють робити найкраще. От, наприклад, Андрій Айхерт завжди допомагав усім чим міг і кому міг, робив фотографії для «візитки», демонстрував рухи танцю. Я і Юра Сидорчук усіх веселили, намагались підбадьорити і підняти настрій, Ігор Вечірко постійно «бринькав» на гітарі, а інший Ігор, той що Філіпов… загравав до дівчат, коротше, було весело!

 

Коли прийшов час нагородження, то не знаю як у кого, а от у мене серце вискакувало з грудей. З кожним наступним конкурсом ловив себе на думці, що, нажаль, сьогодні я не виграю і це буде моя перша поразка на університетській сцені. Але ту ейфорію, яку я відчув, коли Анна Валеріївна назвала моє ім’я, я просто передати не можу! Це була фантастика!

 

Далі все, як в тумані… Аж поки до мене на сцену не піднялись мої найближчі, найшаленіші вболівальники. Звісно, якби не вони, то у мене нічого б не вийшло. Тому хочу сказати особливе дякую таким людям, як Віталій Сміхульський, який допомагав мені кожного дня і особливо допоміг мені на творчому конкурсі, Ігор Тенячкін, мій звукорежисер, Владислав Прокопчук, мій одногрупник та товариш, який обробляв мої фотографії, також мамі та татові, які мене виховали і відправили вчитись саме до ВНТУ і, яких я дуже люблю, а також всім-всім людям котрі скандували моє ім’я в залі і щиро мене підтримували!

 

Майбутньому поколінню учасників університетських заходів хочу порадити не боятись і обов’язково брати участь у різноманітних конкурсах та змаганнях, що організовує та проводить клуб, тому що емоції і позитивні враження, які отримуєш, є справжніми та непідробними, а головне те, що вони залишаються приємним спогадом на все життя».

 

Анна ПИСКЛЯРОВА,

проректор з виховної роботи ВНТУ,

головний редактор часопису «Імпульс»,

кандидат технічних наук, доцент

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ


Фоторепортаж Сергія Маркова у фотогалереї університету