Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

СТУДЕНТИ ВНТУ МОЖУТЬ ВЧИТИСЯ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

There are no translations available.

 

У Ліверпульському університеті Джона Мурса проходив наукове стажування кандидат технічних наук, доцент нашого вишу Сергій Довгалець

 

З інститутом загальноінженерних досліджень Ліверпульського університету наш ВНТУ має жваве наукове співробітництво уже понад 10 років. Власне Сергій Михайлович працював там уже вдруге. Вигравши грант НАТО, стажувався у Ліверпулі у 2003 році. Нині його перебування у Великій Британії фінансувало Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

 

Впродовж трьох місяців у Ліверпульському університеті Джона Мурса доцент Довгалець проводив спільні наукові дослідження з тамтешніми вченими.

 

— Я займався там використанням поверхового плазмонного ефекту моделювання і створення перетворювачів інформації. Це насамперед датчики, ми досліджували можливості їх застосування для устаткування волоконно-оптичного зв’язку.

 

А ще налагодив дуже плідні робочі стосунки з лабораторією Манчестерського університету, керівники якої у 2010 році отримали Нобелівську премію за відкриття графену.

 

— Мета цього співробітництва — застосування графену для розробки різноманітних перетворювачів на основі волоконної оптики. Ми уже сформували програму нашої співпраці. Отож, у результаті поїздки сформувалась група із Вінницького національного технічного університету, Ліверпульського університету Джона Мурса і Манчестерського університету з оптичного застосування поверхневого плазмонного ефекту і застосування графену в оптиці. До речі, застосуванням графену в оптиці ще ніхто в світі не займався.

 

Звісно, дослідження, які у Великій Британії проводив вінницький вчений, ще не отримали завершення.

 

— Швидше навпаки, вони тільки показують, що є куди рухатися і над чим працювати. І звісно, зараз ми обговорюємо можливість подальшого співробітництва як із Ліверпульським університетом Джона Мурса, так і з Манчестерським університетом. І зацікавленість обопільна. Подали проект на європейський грант, аби отримати фінансування на це дослідження. Є напрями, в яких цікаво і плідно співробітничати.

 

З Ліверпульським університетом Джона Мурса наш політех має налагоджені контакти і стосовно обміну студентами. Уже три наші випускники бакалаврату захистили у Ліверпулі дисертації. Це Максим Грудін, Олександр Скідан і Віктор Говоров.

 

— Мав завдання домовитись про розширення договору між нашими університетами, саме стосовно навчання там наших студентів. Зустрічався із представниками адміністрації університету Джона Мурса, переконались, що це потрібно й цікаво і нам, і їм. Нині наш університет уже отримав з Ліверпуля підписаний договір. Отож, ВНТУ тепер може відправляти наших студентів на навчання в університет Джона Мурса не тільки на той факультет, де я стажувався, а й на будь-який інший. Це може бути повний цикл підготовки, наприклад, магістерської роботи, а може бути й лише один семестр.


Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...