BEST — У ВНТУ!

There are no translations available.

 

25 – 28 березня вже втретє у ВНТУ міжнародна студентська організація BEST проведе локальний етап Інженерних змагань – EBEC Vinnytsia

 

Цьогоріч BEST знову збирає студентів, щоб дати їм змогу отримати нові знання, попрацювати над вирішенням завдань та розкрити свій потенціал.

 

Головна мета — налагодження тісного зв’язку між компаніями та студентами, а також  створення умов для конкуренції ідей учасників, адже саме у змаганні народжуються ефективні та креативні шляхи вирішення задач.

 

Змагання триватимуть чотири дні в двох категоріях: Сase study – вирішення аналітичних завдань шляхом обговорення, представлення стратегічної моделі дії в конкретній ситуації у вигляді презентації;  Team design – моделювання чи проектування технічних конструкцій протягом обмеженого проміжку часу.

 

Окрім Вінниці локальні етапи EBEC пройдуть також у Запоріжжі, Києві та Львові. Переможці кожного з міст зустрінуться на національному етапі EBEC у Запоріжжі, де визначаться 2 команди, що поїдуть відстоювати честь України на міжнародні змагання до Варшави.

 

Допомагатимуть нам в цьому генеральні партнери SunInBev Україна, журнал hiTech та партнер локального етапу Flash – інтерактивний центр вивчення англійської мови.

 

Детальнішу інформацію можна знайти на сайті  http://www.ebec.org.ua

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ