Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

МОЛОДІЖНИЙ ЕКОКОНКУРС

There are no translations available.

 

22 березня у Міжнародний день води фінішував Вінницький обласний конкурс з моніторингу стану довкілля серед студентів та учнів

 

Тривав він впродовж грудня - березня. Конкурс проводився втретє нашим Вінницьким національним технічним університетом спільно з управлінням освіти і науки Вінницької ОДА, Держуправлінням охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області та Басейновим управлінням водних ресурсів р. Південний Буг.

 

З року в рік популярність цих екозмагань зростає, про що найпереконливіше свідчить кількість учасників і якість їхніх робіт. Кожен охочий може безпосередньо сам в цьому переконатися, відвідавши сайт Інституту екології та екологічної кібернетики ВНТУ http://ineek.vntu.edu.ua , де виставлена докладна інформація про конкурсний доробок. Варто відзначити помітну активність саме сільської молоді.

 

Більшість робіт має прив’язку даних до карти Вінницької області, є багато оригінальних досліджень, ідей та пропозицій щодо покращення стану довкілля області. Чимало робіт цікаві для використання державним екологічним установам нашої області.

 

А присвячені дослідження юних екологів комплексному моніторингу довкілля Вінниці та Вінницького району, дослідженню закономірностей зміни стану та якості води у річках та водоймах області, стану колодязної води у Вінниці, формуванню та дослідженню водного балансу річок, благоустрою та озелененню територій, розміщенню та утилізації відходів, дослідженню впливу радіаційного забруднення полів на якість бджолиного меду, дослідженню шкідників дерев, екологічній безпеці візуального сприйняття природного та штучного середовища міста, оцінюванню впливу викидів автотранспорту міста на стан атмосферного повітря, поширенню пестицидних препаратів у довкіллі, дослідженню лісових екосистем та популяцій зубра, розробці тематичних карт про стан довкілля Вінницької області тощо.

 

Конкурсанти змагались у номінаціях:

- найкраще інформаційне наповнення;

- найбільш комплексне дослідження;

- найкраща комп’ютерна реалізація.

 

У відбірковому турі конкурсна комісія, яку склали 12 відомих на Вінниччині фахівців з екології та інформаційних технологій, оцінювала роботи, не знаючи, хто їхній автор — кожна була зашифрована, що забезпечувало максимальну об’єктивність.

 

22 березня у комп’ютерному центрі Інституту ЕЕК ВНТУ відбулись фінальні змагання конкурсу. Їх результати розміщені на сайті Інституту екології та екологічної кібернетики ВНТУ http://ineek.vntu.edu.ua.

 

Переможці отримали кольоровий принтер зі сканером та ксероксом. Ті, хто здобув другі місця, – WiFi-роутери, треті – флешки на 16 Гб. Усі інші учасники теж одержали заохочувальні призи — веб-камери, навушники, флешки. Спонсорували екозмагання компанії: «ВінІнтерактів», «ГІСІНФО», «Інтер-Еко» та «Інтехсервіс-В».

 

Завідувач кафедри комп’ютерного еколого-економічного моніторингу та інженерної графіки, радник голови Державного агентства водних ресурсів України, доктор технічних наук, професор Віталій Мокін запевнив, що наступного року екоконкурс проводитиметься знову.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...