Прес-центр ВНТУ 26.03.2013, 13:24

 

20 квітня у ВНТУ відбудеться перший етап всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування — 1/8 першості світу. До участі в олімпіаді запрошуються студенти усіх вишів III-IV рівнів акредитації Вінницької області, у яких вивчається програмування — як впродовж п'яти років навчання, так і в межах однієї - двох дисциплін

 

Під час олімпіади командам (3 студента) буде запропоновано для розв’язання до 15 задач різного рівня складності. Тривалість олімпіади складає 5 годин.

 

Олімпіада сприяє мотивації студентів до напруженої самостійної роботи з підвищення свого професійного рівня в галузі програмування, підвищенню рівня знань з інформатики, дискретної математики, математичної логіки, розробки ефективних алгоритмів і програм.

 

Світова студентська першість з програмування — це наймасовіша студентська олімпіада в світі. Участь у таких змаганнях може стати фантастичним стартом для кар’єри.

 

Для програміста дуже важливим є уміння працювати в команді. Але цьому не навчають університети. А ось тут команда з трьох студентів і один комп’ютер — учасники мають налагоджувати співдію в команді і водночас витримувати конкуренцію з іншими командами. Переможе команда, яка швидше напише програми, що розв’яжуть найбільшу кількість задач.

 

Координатор олімпіади у Вінницькій області –

кандидат технічних наук, доцент кафедри комп'ютерних наук

Арсенюк Ігор Ростиславович - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Детальніша інформація тут