Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

НАШ АНАТОЛІЙ ГАВРАСІЄНКО — ПЕРШИЙ СЕРЕД СТУДЕНТІВ-РАДІОТЕХНІКІВ

There are no translations available.

 

Уже вп’яте на початку квітня фінал ВСОРТ — Всеукраїнської студентської олімпіади з «Радіотехніки» відбувається саме у нашому Вінницькому національному технічному університеті

 

Цьогоріч у змаганнях взяла участь рекордна кількість учасників – 62 студенти з 22 провідних вищих навчальних закладів України. Особливо приємно відзначити участь у цій переважно чоловічій олімпіаді чотирьох представниць прекрасної статі.

 

Мета ВСОРТ — підвищення якості освітньо-кваліфікаційної підготовки фахівців-радіотехніків, створення умов для їх професійного зростання, пошук талановитої студентської молоді. Саме тут юні фахівці радіотехніки демонструють свої знання з базових дисциплін – «Основи теорії кіл», «Сигнали та процеси в радіотехніці», «Аналогові електронні пристрої», «Електродинаміка та поширення радіохвиль», «Цифрові пристрої та мікропроцесори».

 

У вітальному листі Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної Ради до учасників олімпіади зокрема зазначено – «Ваша інтелектуальна праця стане міцним фундаментом розвитку української науки та техніки, вагомим внеском у розбудову нашої країни, адже наша держава покладає великі сподівання на вас, майбутнє інтелектуальне ядро нації, навколо якого формуватимуться новітні передові досягнення нашої країни».

 

Переможцями в індивідуальному турі стали:

 

Перше місце – Анатолій ГАВРАСІЄНКО, Вінницький національний технічний університет;

 

Друге місце – Бекболат СУЛТАН, Житомирський військовий інститут ім. С.П. Корольова Національного авіаційного університету та Андрій ГРИВАЧЕВСЬКИЙ, Національний університет «Львівська політехніка»;

 

Третє місце – Петро ГУМЕНЯК, Національний університет «Львівська політехніка», Роман ДУБРОВКА та Микола МАРИНІН Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

 

Перемогу в командному заліку здобули:

 

Перше місце – Національний університет «Львівська політехніка»;

 

Друге місце – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та Житомирський військовий інститут ім. С.П. Корольова Національного авіаційного університету;

 

Третє місце – Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Одеський національний політехнічний університет, Вінницький національний технічний університет.

 

Окрім допомоги в організації заходів олімпіади генеральний партнер компанія «Київстар» традиційно нагородила її переможців фірмовими модемами мобільного Інтернету та смартфоном. А інформаційні партнери забезпечили переможців підписками на їхні видання.

 

Організаційному комітету «ВСОРТ-13» дуже приємно висловити подяку за багаторічну підтримку та допомогу в проведенні олімпіади соціально відповідальним представникам бізнесу. Насамперед генеральному партнеру, лідеру телекомринку України — компанії «Київстар». А також головному спонсору — компанії «СБІ» та головному партнеру — компанії «ДатаГруп». А також інформаційним партнерам олімпіади – виданням «CHIP NEWS Украина», «Радіоаматор», «РадиоХобби», «Радиомир».

 

— У нас склались давні партнерські відносини з Вінницьким національним технічним університетом, — зауважує начальник Вінницького обласного відділення «Київстар» Володимир МОСКАЛЮК. — І це закономірно, адже випускники цього вишу активно поповнюють лави працівників Вінницького відділення компанії. А ми щиро раді, що за підтримки «Київстар» Вінниця стає платформою для зустрічі та обміну знаннями й досвідом у сфері радіотехніки серед талановитого студентства.

 

Костянтин КОВАЛЬ,

відповідальний секретар «ВСОРТ-13»,

кандидат технічних наук, доцент кафедри радіотехніки ВНТУ

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Фоторепортаж Сергія Маркова у фотогалереї університету

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...