Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Fountain

  The best place where students can relax on the break - it is fountain ...

 • The Arch

  Arch - decoration second building of the University

 • Culture

  The high level of culture of our students. Students dance, sing, play musical instruments ...

 • Cisco&Microsoft

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ...

 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

 • Fountain

  The best place where students can...
 • The Arch

  Arch - decoration second building...
 • Culture

  The high level of culture of our students...
 • Cisco

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ......
 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

КОСМІЧНА ОЛІМПІАДА

 

З 9 по 12 квітня у нашому Вінницькому національному технічному університеті проходила чотирнадцята олімпіада зі спеціальності «Комп’ютерні системи управління і автоматики». Цьогоріч у ній взяли участь 49 студентів з усіх куточків України

 

Приурочувались ці фахові змагання як зазвичай — до Дня космонавтики.

 

У перший день олімпіади майбутні інженери демонстрували свої теоретичні знання. Наступного дня мали практичні завдання, з якими повинні були впоратись за 4 години. Фінал у фінішний, третій день — урочисте закриття з врученням нагород і цінних призів переможцям.

 

Як зауважив професор Анатолій Васюра, директор Інституту автоматики, електроніки та комп’ютерних систем управління, ця фахова олімпіада створена не лише для збагачення наукового багажу студентів, але й для обміну досвіду між викладачами провідних вишів країни.

 

Інтелектуальна боротьба, хоч і була товариською, виявилась максимально напруженою. Розрив між призовими місцями — мінімальний.

 

Третю сходинку в індивідуальному заліку розділили Артем Скриль з Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського та Михайло Якимчук з Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

 

На другій сходинці, зупинившись за крок до бажаної перемоги, розмістились Інна Пилипенко з Вінницького національного технічного університету та Віталій Крутько – представник Харківського національного університету радіоелектроніки.

 

Переможцем олімпіади став студент Вінницького національного технічного університету Юрій Іванов. Він уже не вперше перемагає на головному турнірі країни в галузі комп’ютерних систем управління та автоматики. Рік тому Юрій також виборов перше місце, а вже цьогорічний результат підтвердив його високий рівень фахових знань.

 

У командному заліку третю сходинку посіла Донбаська державна машинобудівна академія, на другому місці розташувався Харківський національний університет радіоелектроніки, а перше місце виборола команда Інституту автоматики, електроніки та комп’ютерних систем управління ВНТУ.

 

Детальніше про олімпіаду можна дізнатися за посиланнями http://www.inaeksu.vntu.edu.ua/olimp/index.html та http://photo.vntu.edu.ua/331/ — фоторепортаж Сергія Маркова

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...