Прес-центр ВНТУ 15.05.2013, 16:42

 

Понад сто випускників Центру післядипломної освіти Інституту інтеграції навчання з виробництвом нашого університету стали першими щасливими власниками дипломів спеціаліста у 2013 році

 

Метою післядипломної освіти в нашому університеті є задоволення індивідуальних потреб фахівців у особистому та професійному зростанні, підвищення їх конкурентоспроможності відповідно до суспільних потреб, а також забезпечення потреб держави у кваліфікованих кадрах високого рівня професіоналізму та культури, здатних компетентно і відповідально виконувати фахові функції, впроваджувати у виробництво нові технології, сприяти подальшому розвитку держави.

 

Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам Центру післядипломної освіти відкрив проректор з науково-педагогічної роботи по інтеграції навчання з виробництвом та міжнародної інтеграції, професор Віктор Мізерний:

 

— Час випускників Центру став вдвічі або й утричі дорожчим, залежно від того другу чи третю вищу освіту здобули слухачі. ВНТУ за рейтингом ЮНЕСКО «ТОП-200» посідає 24 позицію і входить до п’ятірки найкращих технічних ВНЗ України. Наш університет сьогодні – один із небагатьох вишів, де можна отримати 7 документів про освіту:

-                  свідоцтво про отримання робітничої професії;

-                  диплом бакалавра;

-                  студенти 3-4 курсів паралельно з базовою освітою можуть отримати військову освіту, здобувши офіцерське звання;

-                  диплом спеціаліста;

-                  диплом магістра;

-                  диплом спеціаліста за програмою перепідготовки (друга вища освіта);

-                  диплом одного з європейських університетів за програмою «Подвійний диплом».

 

— І протягом навчання наші студенти мають нагоду отримати ще й свідоцтво про одруження та свідоцтво про народження дитини, — додала директор Центру післядипломної освіти, кандидат технічних наук, доцент Наталя Остра. — Гордимося тим, що ви обрали наш університет для здобуття другої вищої освіти та свого професійного удосконалення. Переконані, що цінні знання, отримані в університеті, стануть основою для подальшого професійного зростання, і завдяки цьому, ви складете гідну конкуренцію спеціалістам на ринку праці. Нові здобутки у житті кожної людини — це є життєві перемоги. А як відомо, шлях до зірок, перемоги та успіху є завжди нелегким. Свій шлях навчання в нашому Центрі, шановні випускники, ви пройшли успішно за 1,5 року. І переконана, що ви були щасливі знову повернутися у студентські аудиторії та поринути у атмосферу студентського життя. Хочу побажати, щоб завдяки отриманій другій вищій освіті у вашому житті почався новий шлях до успіхів та перемоги, а саме шлях розвитку професійної кар’єри або ж успішного початку трудової діяльності.

 

Завідувач кафедри підготовки менеджерів, доктор економічних наук, професор Олена Мороз від імені викладачів привітала випускників із отриманням диплому, побажала реалізації професійних амбіцій, кар’єрного зростання:

 

— Це спільне наше свято. Адже наша кафедра була створена у 2006 році як випускова для забезпечення післядипломного навчального процесу і підготовки фахівців за однією з найпрестижніших спеціальностей «Менеджмент організацій». Студенти технічних спеціальностей ВНТУ мають унікальну можливість за нетривалий період здобути другу спеціальність. Думаю, що не помилились ті із вас, хто неповних два роки тому вирішив одержати другу спеціальність. Адже сьогодні усе більшої цінності набувають знання. Ринок праці ставить високі вимоги щодо професійності фахівців. Різні фактори обумовлюють зміни в складі і функціях професій, аж до появи нових, поєднання професійних технологічних і економічних знань. Наші випускники — це амбіційні, перспективні, креативні особистості, адже другу вищу освіту ідуть здобувати кращі студенти технічних спеціальностей нашого ВНЗ, магістранти, аспіранти, а також фахівці, які в же працюють, проте не зупиняються на досягнутому.

 

Сьогодні в Центрі післядипломної освіти можна отримати вищу освіту за 1,5 роки заочної форми навчання за однією з 12 спеціальностей. Цього року отримали диплом спеціаліста 111 слухачів ЦПО, з них 78 за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування» та 33 випускники за технічними спеціальностями — «Комп’ютерні системи та мережі», «Електротехнічні системи електроспоживання», «Промислове та цивільне будівництво» та ін. Більшу частину контингенту слухачів Центру складають випускники нашого університету технічних спеціальностей, які, отримавши ще й економічну освіту, значно підвищують свої шанси отримати високооплачувану роботу, адже сучасне виробництво вимагає не тільки глибоких технічних, але й економічних знань, особливо знань маркетингу, фінансів, менеджменту тощо.

 

Центру післядипломної освіти ВНТУ є ким пишатися. Серед випускників чимало відомих особистостей, справжніх фахівців своєї справи, добре знаних на Вінниччині та далеко за її межами. Це, зокрема, випускник Центру, заступник керуючого справами Вінницької обласної Ради, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олег Романець та голова міжнародного товариства «Україна – Польща – Німеччина», депутат обласної ради Олексій Гаврилов.

 

За рішенням директорату Центру післядипломної освіти на святі вперше відзначали кращих випускників та вручали почесні грамоти слухачам Центру за відповідальне виконання обов’язків старости та за успіхи у навчанні. Також вперше випускникам Центру вручали дипломи спеціаліста нового зразка з відзнакою. За спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування» дипломи з відзнакою отримали Валерій Граняк, Олександр Дудник, Наталія Карпенко, Олександр Кисса, Олена Музика, Олексій Руденко, Василь Свистун, Наталія Скрипник, Наталя Усанова, Павло Форманюк та Олена Якименко. За спеціальністю «Комп’ютерні системи та мережі» дипломи з відзнакою отримали Марина Гончарук, Олена Дьогтєва та Дмитро Курочка.

 

Своєрідним рекордсменом у категорії «Навчатись ніколи не пізно!» став випускник Центру професор Юрій Карягін, який у 61 рік отримав диплом про третю вищу освіту. Звертаючись з привітанням до зали, побажав не відкладати навчання на потім, а кохання на завтра!

 

Святковий концерт був просто чудовий, адже на сцені як завжди вражали своїми прекрасними виступами та творчими номерами наші талановиті студенти під керівництвом директора клубу ВНТУ Катерини Федоренко. Своїм співом всіх чарувала Ольга Печериця. Пристрасне танго подарувала «МІС ВНТУ-2013» Анастасія Краснощока. Як завжди вражала своїм східним танцем Діана Слободянюк. У світ чудових спогадів всі поринули під час звучання соло на саксофоні у виконанні Антоніни Кирпічнікової та пісні у виконанні солістки інструментального ансамблю Юлії Ковальчук.

 

Серед випускників Центру післядипломної освіти є чимало талановитих слухачів. Зокрема, своїх одногрупників та всіх присутніх у залі привітала випускниця Центру за спеціальністю «Менеджмент організацій та адміністрування» Анна Філліпова та її чоловік Олег Філліпов, які виконали запальний латиноамериканський танець. По-особливому святкову атмосферу протягом концерту на сцені створювали прекрасні та веселі ведучі, студенти нашого університету Ганна Шарандак та Василь Оленич.

 

Наталя ОСТРА

директор Центру післядипломної освіти,

кандидат технічних наук, доцент кафедри електричних станцій та систем

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ