Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Fountain

  The best place where students can relax on the break - it is fountain ...

 • The Arch

  Arch - decoration second building of the University

 • Culture

  The high level of culture of our students. Students dance, sing, play musical instruments ...

 • Cisco&Microsoft

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ...

 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

 • Fountain

  The best place where students can...
 • The Arch

  Arch - decoration second building...
 • Culture

  The high level of culture of our students...
 • Cisco

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ......
 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

СТУДЕНТСЬКОМУ ВІДДІЛЕННЮ SPIE ВНТУ – 12 РОКІВ!

 

Студентське відділення Міжнародного товариства оптичної техніки працює у нашому Вінницькому національному технічному університеті при кафедрі ЛОТ — Лазерної та оптикоелектронної техніки

 

Коли вперше до участі у своєму щорічному зібранні SPIE запросило студентів, серед них був єдиний представник України — студент нашого університету Андрій Яровий. Він виявився одним із дев’яти студентів світу, які удостоїлись взяти участь у форумі SPIE Annual Meetings – щорічній зустрічі керівників структурних підрозділів. Нині ВНТУ, його перспективні наукові школи у SPIE добре знають, тому охоче запрошують наших молодих науковців на свої форуми.

 

З року в рік кількість молодіжних відділень SPIE у світі зростає. І виграти Travel Grant, за яким їздив Андрій Яровий до США, стає усе складніше. Втім студентам нашого університету це вдається – витримуючи найжорсткіший відбір, виграють щороку.

 

Починаючи з 2001 року члени відділення SPIE традицйно виграють Travel Grant і отримують можливість відвідати міжнародну конференцію Optics and Photonics у США та презентувати досягнення свого студентського відділення на виставці Student Chapter Exhibit.

 

Участь у конференціях у США брали Ольга Маліночка, Анжела Лученко, Руслан Кобзаренко, Ігор Тютюнник, Ірина Мялківська, Олена Дроненко, Максим Михайленко, Дмитро Костюченко.

 

Такі міжнародні заходи — не лише незабутні враження, а й можливість налагодити зв’язки з науковцями з усього світу та надати нової якості своїй науковій роботі.

 

Членство у студентському відділенні SPIE ВНТУ дає змогу студентам ознайомитись із найновітнішими розробками у галузі оптики — завдяки доступу до он-лайн бібліотеки SPIE Digital Library, що містить тисячі найсвіжіших наукових публікацій.

 

Цьогорічна річниця студентського відділення SPIE ВНТУ відзначена по-особливому. У вдячність за багаторічну плідну співпрацю із США ми отримали грамоту від президента SPIE Eustace Dereniak та постер із назвою відділення.

 

Ростислав ДОВГАЛЮК,

студент групи О-10б,

президент Студентського відділення SPIE ВНТУ

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...