Прес-центр ВНТУ 11.06.2013, 10:25

 

У легендарній компанії CDM (Данське королівство) наразі працюють випускники нашого вишу Андрій Козачук, Денис Кожухар, Борис Панасюк, Сергій Німченко, Вадим Ковальчук, Дмитро Костюченко, Сергій Ткачук.

 

Барон Ерік Розенкранц, керівник і засновник компанії CDM, вчергове прочитав лекцію студентам і викладачам нашого університету.

 

Свою першу східноєвропейську філію компанія CDM відкрила саме у Вінниці. Дізнавшись про успіхи студентів Вінницького національного технічного університету на світовій першості з програмування, компанія запропонувала нашому вишу укласти угоду щодо співпраці у сфері підготовки кадрів програмістів.

 

Із січня 2008 року компанія CDM проводить у нашому університеті CRM-курси, відбираючи для себе співробітників.

 

Час від часу власне сам барон Розенкранц чи фахівці його фірми читають лекції для студентів ВНТУ. Інколи то інтернет-лекції безпосередньо з її центрального офісу, почасти традиційні.

 

Нині, як і завжди, більшість аудиторії була представлена слухачами курсів з програмування та бізнес-технологій, які ця компанія безкоштовно проводить для наших студентів у межах відповідної угоди про співпрацю з ВНТУ.

 

Тема — безмежні можливості, які надають розробникам сучасні он-лайнові сервіси.

 

Проблематику лекції розвинув e-commerce manager у CDM-Данія (менеджер з електронної комерції) Максимілліан Фрімер.

 

На прикладі Facebook і Linkedin доповідачі показали, як доступність даних в соціальних мережах дозволяє підтягувати інформацію для створення, наприклад, таргетованої (адресної) реклами.

 

Серед партнерів компанії CDM такі гіганти, як Microsoft, NNIT, Logica, Dynateam.

 

Наразі під час лекції один з партнерів CDM Джейкоб Бенедіктсон презентував свій новий проект — соціальну мережу для власників будинків Housebook, де вони можуть вести соціальну діяльність щодо нерухомості: продавати, обирати відповідно до певних критеріїв та ділитися інформацією. Компанія CDM бере активну участь у розробці цього проекту. Пан Бенедіктсон прибув до Вінниці зумисне для читання лекції у ВНТУ.

 

Данська компанія CDM в Україні має своє представництво з 2006 року. Команда розробників в Україні тісно взаємодіє з штаб-квартирою у Копенгагені. CDM займається розробкою CRM-рішень, що допомагають зміцнити відносини з клієнтами, а також оптимізацією продаж. Нині компанія також надає послуги з розробки програмного забезпечення для клієнтів з Данії.

 

Наразі у Вінницькому офісі CDM працює чимало випускників нашого вишу. Усі вони є випускниками курсів CDM.

 

До слова, засновник фірми барон Ерік Розенкранц є прямим нащадком принца Гамлета і власником побудованого у ХІV сторіччі замку, в якому, кажуть, навіть мешкають 12 привидів.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ