Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ОСОБИСТЕ «СРІБЛО» І КОМАНДНА «БРОНЗА» ІЗ ГРУЗІЇ

There are no translations available.

 

Сергій Кашубін і Михайло Гранік здобули дипломи другого ступеня в особистих змаганнях VII міжнародної олімпіади з програмування на Кубок академіка Іллі Вєкуа. Загалом команда ВНТУ посіла третє місце

 

VII міжнародна олімпіада з програмування на Кубок академіка Іллі Вєкуа відбулася у Батумському державному університеті (Батумі, Грузія).

 

Олімпіада проходила водночас на чотирьох площадках: у Батумі, Новосибірську, Москві та Санкт-Петербурзі – містах, з якими пов’язана діяльність академіка Вєкуа, і складалася з двох турів: особистого і командного.

 

До Батумі прибули команди 4 країн: Азербайджан (5 команд), Росія (1 команда), Туреччина (1 команда) і Україна (5 команд): Вінницький національний технічний університет, Донецький національний університет, Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка, Севастопольський університет ядерної енергетики і промисловості, Харківський національний університет радіоелектроніки. У Батумі виступили також 26 грузинських команд.

 

В особистому турі у змаганнях взяли участь 126 учасників. Їм запропонували розв’язати 8 задач. Основна боротьба розгорнулась між російськими і українськими олімпійцями. Перше місце посів Ярослав Твердохліб із КНУ ім. Шевченка, лідер команди-фіналіста цьогорічної першості світу. Він єдиний розв’язав усі 8 задач. Наші студенти Сергій Кашубін та Михайло Гранік разом з чотирма іншими студентами розв’язали по 6 задач і отримали дипломи за здобуте «срібло».

 

У командних змаганнях у чотирьох містах взяла участь 61 команда, зокрема у Батумі – 42. Учасникам запропонували за п’ять годин розв’язати десять задач. Найкращим на Батумському майданчику виявився старт студентів ВНТУ, які утримували лідерство протягом двох з половиною годин, потому, на жаль, почали поступово пропустили уперед основних суперників.

 

Кращий результат у Батумі показала команда КНУ ім. Шевченка, яка розв’язала 9 задач. Другою з шістьма задачами фінішувала команда Московського державного університету. Команда Вінницького національного технічного університету разом з донеччанами, у складі котрих срібний призер першості світу з програмування АСМ-ІСРС Антон Ломонос, що вже закінчив університет, отримала диплом третього ступеня, розв’язавши 4 задачі.

 

Участь у міжнародних олімпіадах надає цінний досвід спілкування з представниками зарубіжних університетів, дає змогу оцінити порівняльний рівень підготовки студентів, а також матеріали для університетських олімпіад з комп’ютерної тематики. Аналіз задач і їх рішення студентами університету дозволяє виявити слабкі місця у підготовці і внести корективи у навчальний процес.

 

Володимир МЕСЮРА,

керівник студентської команди ВНТУ,

професор кафедри комп’ютерних наук

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...