Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Fountain

  The best place where students can relax on the break - it is fountain ...

 • The Arch

  Arch - decoration second building of the University

 • Culture

  The high level of culture of our students. Students dance, sing, play musical instruments ...

 • Cisco&Microsoft

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ...

 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

 • Fountain

  The best place where students can...
 • The Arch

  Arch - decoration second building...
 • Culture

  The high level of culture of our students...
 • Cisco

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ......
 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

КОМАНДА ENACTUS ВНТУ — НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕРЕМОЖЕЦЬ-2013

There are no translations available.

 

Команда нашого вишу втретє поспіль стала переможцем щорічних Національних змагань Enactus Україна. Отож, саме студенти ВНТУ представлятимуть Україну на Всесвітньому кубку Enactus в Канкуні (Мексика)

 

У сезоні 2010-2011 рр. команда Enactus ВНТУ захищала честь країни на Всесвітньому кубку у Малайзії. Торік літали на ці глобальні змагання до Вашингтона.

 

Тепер з 29 вересня по 1 жовтня їх зустрічатиме країна ацтеків і майя. Місто Канкун — оздоровниця на березі Карибського моря, яка впевнено тримається в десятці найкращих курортів світу.

 

Enactus — Entrepreneurial - Action - Us. Нині організація охоплює понад 57 тисяч студентів з понад півтори тисячі університетів світу. Програма має на меті об’єднати студентів, викладачів та представників бізнесу для реалізації набутих у вишах знань для навчання громадськості свого регіону принципам ринкової економіки, особистого успіху та підприємництва, фінансовій грамотності тощо. Студенти самостійно обирають цільові аудиторії, методи роботи, кількість проектів, їх тривалість та масштаби. Головне, вони повинні розуміти, яким чином проекти мають бути реалізовані та які результати принесуть. Крім того, якщо для проекту необхідні кошти, студенти мають вміти їх знайти, залучивши спонсорів або заробивши гроші в процесі комерційної діяльності.

 

7 червня в готелі «Прем’єр Палац» відбулись щорічні Національні змагання Enactus Україна. 15 студентських команд з Києва, Львова, Хмельницького, Вінниці, Одеси, Харкова, Донецька та Житомира представили результати своїх проектів перед членами журі, що складалось з понад 80 представників провідних міжнародних та українських компаній. Цьогорічні змагання стали найбільшим заходом за всю історію змагань в Україні.

 

Усі проекти, які презентували команди, зорієнтовувались на розширення можливостей різних верств населення та досягнення довгострокового результату, враховуючи економічний, екологічний та соціальний фактори.

 

Півфінальний раунд змагань мав чотири ліги, в яких команди змагались за право виходу у фінал. За рішенням суддів фіналістами цього року стали команди Enactus Вінницького національного технічного університету, Української інженерно-педагогічної академії, НТУ «Харківський політехнічний інститут» та Хмельницького університету управління та права.

 

Суддями Фіналу виступили керівники компаній Метінвест, Філіп Морріс Україна, Ernst & Young, PZU Україна, МТС, Microsoft, Carlsberg, агрохолдинг «Мрія», Nestle, Freshtel, СГ «ТАС» та McDonald’s. Їм належало оцінити проекти команд та обрати Національного переможця Enactus Україна 2013.

 

Національним переможцем-2013 втретє поспіль стала команда Enаctus ВНТУ, повторивши рекорд Одеського національного економічного університету, який ставав чемпіоном у 2005-2007 роках.

 

Спеціальний кубок Enactus Ukraine Champion Award на честь 5-річного ювілею співпраці в Україні було вручено компанії Ernst & Young в особі її керуючого партнера Олексія Кредісова.

 

Детальніше на сайті Міністерства освіти і науки України

 

і на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...