Прес-центр ВНТУ 23.09.2013, 16:00

 

Дарія Тихонова взяла участь у Європейському молодіжному форумі муніципальних рад країн Ради Європи, що відбувався в Анкарі 10-14 вересня

 

 

 

Місія європейського молодіжного форуму — сприяти вирішенню проблем молоді на муніципальному рівні, розглядаючи конкретні для кожної країни питання, та створення в перспективі широкої мережі молодіжних рад по всій Європі.

 

Мета форуму — заохочувати участь молоді в демократичних принципах за допомогою методів, розроблених в рамках Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.

 

Актуальність створення Європейського молодіжного форуму

 

Низька активність молоді та неефективність роботи з методами заохочення участі молоді в демократичних принципах, в останній час є дуже актуальним та сталим предметом численних обговорень в рамках Європейської платформи.

 

Місцеві та регіональні влади мають перевагу, адже вони найближче до громадян і вступають у справжній діалог і партнерство з людьми, що живуть на їхній території. Така політика по-справжньому демократична, актуальна і ефективна, оскільки заснована на потребах своїх мешканців.

 

У цьому контексті роль молоді муніципальних рад важлива — представляти ініціативи молоді та відстоювати їх інтереси. І для того, аби обговорити труднощі на місцевому рівні, а також розширити це питання на Європейському рівні було реалізовано ініціативу створення Європейського молодіжного форуму.

 

Організаторами та партнерами Форуму виступили: Міжнародний COJEP, Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи, Міністерство молоді та спорту Туреччини та муніципалітети Анкари та Кечиорену.

 

Учасники

 

33 учасники Форуму, кожен з яких представляв національну делегацію країни, що входить до складу Ради Європи. Конгрес місцевих та регіональних влад делегували учасників форуму.

 

Робочими мовами були англійська та турецька.

 

На форумі учасники мали можливість подискутувати про будівництво демократії на місцевому рівні через призму таких тем, як молодіжна політика та новітні форми участі молоді в Інтернеті та соціальних мережах.

 

А також були розроблена і прийнята Декларація про створення Форуму, сформульовані пріоритетні напрямки роботи та загальна стратегія Форуму, закріплені формальні і неформальні відносини з ефективного співробітництва між Форумом і Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи, прийняті рішення про роботу другої сесії Форуму, що відбудеться у листопаді 2014 року у Москві.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ