Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

КОРДОН І РІКА, ЯКІ ОБ’ЄДНУЮТЬ

There are no translations available.

 

У нашому виші 25 вересня відбулася міжнародна конференція «Розвиток Єврорегіону «Дністер» як складова розвитку прикордонних територій України та Республіки Молдова». На сайті ВНТУ проходила он-лайн трансляція цього масштабного дійства

 

До ВНТУ прибули 50 іноземних високопосадовців з Молдови, Румунії, Польщі, Чехії, Угорщини, Німеччини та Італії.

 

— Для нас висока честь приймати конференцію такого рівня в стінах університету. Безперечно, ми вважаємо, що цей захід є ще одним значущим кроком у розвитку «Дністера», в розвитку і зміцненні наших відносин з європейським співтовариством. — Підкреслив у своєму вступному слові член Ради Єврорегіону «Дністер», ректор Вінницького національного технічного університету, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко. — Нинішнє наше засідання транслюється в Інтернет, тому аудиторія нашого форуму значно більша, ніж та, що вміщає наша зала.

 

— Ця конференція є досить знаковою, особливо з огляду на те, що проходить за два місяці до саміту у Вільнюсі, де має бути підписано Угоду про Асоціацію між Україною та ЄС, — вітаючи учасників форуму, сказав глава Місії Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський. — У Європі давно відомо, що кордони не заважають разом жити, разом працювати. У цьому і полягає роль Єврорегіону «Дністер».

 

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Молдова Сергій Пирожков зазначив, що вдруге протягом року Єврорегіон проводить міжнародні конференції, які визначають перспективи розвитку організації. Перша відбулася в лютому і теж у Вінницькому національному технічному університеті.

 

— Вінниця уже є регіональним центром європейського розвитку України та Молдови, а єврорегіон «Дністер» уже довів свою актуальність і необхідність.

 

Головна мета заходу — презентація стратегії розвитку Єврорегіону «Дністер» впродовж 2013-2016 років. Цей трирічний план має назву «Ріка, що нас об'єднує».

 

Розроблялась стратегія спільно з партнерами з Міжнародного центру демократичних перетворень (ICDT, Угорщина) й з Інституту стабільності і розвитку (ISD, Чехія) за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду.

 

Стратегію представили загалу голова Єврорегіону «Дністер», голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк і старший радник ІCDT, міжнародний експерт і член ради Єврорегіону «Дністер» Шандор Кьолеш.

 

Розвиток транскордонної інфраструктури, вирішення екологічних проблем Дністра, економічний розвиток та зміцнення суспільних зв'язків між територіями, що входять до складу Єврорегіну — такі пріоритети цієї стратегії розвитку.

 

— Місія Єврорегіону «Дністер» полягає в покращенні якості життя людей на основі гармонійного розвитку територій, які до нього входять. А також у сприянні добросусідським відносинам через співпрацю і діалог між місцевими і регіональними органами влади, бізнес-структурами, співтовариствами на усій території регіону. — Зауважив пан Татусяк.

 

Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Матіаш Сіладьї:

 

— Ми раді, що приєдналися до розробки стратегії розвитку Єврорегіону «Дністер». Уже зараз він має добрі результати і багатообіцяючі перспективи. Готові з вами ділитися своїм досвідом — і позитивним, і негативним щодо співробітництва між прикордонними регіонами Угорщини і Румунії.

 

Участь у роботі міжнародної конференції взяли голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан, голова Вінницької міської Ради Володимир Гройсман, радник Посольства Республіки Молдова в Україні Володимир Саранчук, Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек, а також науковці університету, які фокусують свої дослідження на екологічних проблемах.

 

Жвавий інтерес, зокрема, викликав виступ доктора технічних наук, професора Василя Петрука, завідувача кафедри екології та екологічної безпеки, директора Інституту екології та екологічної кібернетики нашого вишу. Його науковий доробок високо поціновується і використовується фахівцями.

 

 


Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Фоторепортаж Сергія Маркова у фотогалереї університету

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...