Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВНТУ ВІДЗНАЧИВ 53-ТЮ РІЧНИЦЮ ЗАСНУВАННЯ І ДЕСЯТИРІЧЧЯ В СТАТУСІ НАЦІОНАЛЬНОГО

There are no translations available.

 

На урочистостях мантію Почесного професора ВНТУ вручили ректору Люблінської політехніки Мареку Опеляку (Польща) і доктору наук за спеціальністю «атомна і молекулярна фізика» Валентині Василенко (Португалія)

 

Подробиці на сайті Міністерства освіти і науки України

День університету традиційно є святом наших звершень та досягнень.

 

ЗДОБУТКИ

Згідно рейтингу «Топ-200 Україна» ВНТУ має 26 місце серед 200 ВНЗ України.

 

У рейтингу, який визначає Міністерство освіти і науки України, займаємо п’яте місце серед технічних вишів держави.

 

А в рейтингу ТОП-20000 системи Webometrics наш виш серед українських університетів піднявся з минулорічного 38 місця на 19.

 

ВНТУ входить в 50 кращих університетів світу з підготовки висококваліфікованих програмістів. Це засвідчує рейтинг компанії «TopCoder», котра проводить алгоритмічні онлайн-змагання та змагання з дизайну і розробки різноманітних програмних продуктів, в результаті яких створюється високоякісне ліцензоване програмне забезпечення.

 

У системі рейтингування «Компас», яка характеризує уподобання та задоволеність освітою випускниками та роботодавцями, ВНТУ нині на 24 позиції серед вишів України. А серед ВНЗ регіону — лідер!

Додає нам іміджу й півфінал першості світу з програмування АСМ-ICPC, який уже третій рік поспіль відбувається саме у ВНТУ.

 

Цьогоріч міжнародна студентська організація BEST-Vinnytsia перемогла у Національному етапі Європейських інженерних змагань EBEC, а на Генеральній Асамблеї BEST у м. Вальядолід (Іспанія). Локальний осередок BEST-Vinnytsia здобув найвищий статус повноцінного члена міжнародної організації BEST.

 

ГОСТІ

В урочистостях взяли участь президент міста Люблін (Республіка Польща) Кшиштоф Жук; заступник президента Любліна Катажина Мєчковска-Черняк; голова ради Любліна Пйотр Ковальчик; Генеральний консул республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек; ректор університету Люблінська політехніка Марек Опеляк; керівник відділу з питань Східного партнерства Люблінської політехніки Веслав Сікора; професор Нового університету Лісабона (Португалія) Валентина Василенко; професор Ясського технічного університету (Румунія) Іван Руссу; митрополит Вінницький і Барський Симеон; директор департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Ігор Івасюк; заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА — начальник управління професійної освіти, інноватики та науки Валерій Бачинський.

 

НАГОРОДИ

53 роки для людини — зрілий вік, а для університету — юність, зауважив директор Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Ігор Івасюк:

 

— Багато доль вінничан пов’язано з Вінницьким політехом. Я теж навчався у ВНТУ, закінчив тут аспірантуру. Пишаюсь, що маю стосунок до нашої альма-матер. Наймаститіші наукові школи працюють саме у нашому ВНТУ.

 

Це вчергове засвідчує і Сертифікат на отримання гранту у сумі 30 тисяч гривень, який вручив доктору технічних наук, професору Олексію Азарову очільник вінницьких освітян. Проект «Інформаційна технологія дистанційного вивчення технічних дисциплін для закладів I-IV рівня акредитації», науковим керівником якого є професор Азаров, став переможним у конкурсі освітніх інноваційних проектів. Цей конкурс, що на Вінниччині відбувається уже увосьме, зорганізовують і фінансово підтримують Вінницькі облдержадміністрація й облрада. Здійснюється він в рамках реалізації Програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області до 2015 року.

 

Також почесні грамоти обласної державної адміністрації з рук керівника освітянського департаменту ОДА отримали доктори технічних наук, професори Сергій Павлов та Іван Сивак, кандидати технічних наук, доценти Станіслав Барась, Олександр Рубаненко й Олександр Козачок. А почесні грамоти власне департаменту освіти і науки одержали доктори наук, професорки Ірина Хом’юк і Наталя Карачина, кандидати технічних наук, доценти Дмитро Степанов і Світлана Москвіна.

 

Третій рік поспіль команда ENACTUS нашого університету стає переможцем всеукраїнських змагань. І втретє бере участь у ENACTUS WORLD CUP. Цьогоріч Всесвітній кубок Enactus відбувався у Мексиці з 29 вересня до 1 жовтня. І вперше українська команда вийшла у півфінал Всесвітнього кубку Enactus! І це команда Вінницького національного технічного університету!

 

На святі віншували капітана студентської команди ENACTUS ВНТУ Станіслава Неснова та її наукового керівника Миколу Небаву.

 

— ENACTUS — одна з найчисельніших організацій у світі. Вона розвиває теоретичні навички, які отримують студенти в університеті під час навчання. Робота в команді, уміння розробляти проекти — це комунікативні навики співпраці з бізнесом і владою. ENACTUS підсилює професійну здатність, професійні компетенції, які надаємо студентам в університеті. Зараз команда на підйомі. Тож, є підстави сподіватися, що у жовтні наступного року команда ENACTUS ВНТУ захищатиме честь України в Пекіні. — Пообіцяв керівник команди.

 

ПОЧЕСНІ ПРОФЕСОРИ

Рішенням Вченої Ради університету двом нашим закордонним партнерам і друзям присвоєно звання Почесного професора Вінницького національного технічного університету.

Валентина Василенко — доктор наук за спеціальністю «атомна і молекулярна фізика», професор департаменту фізики Факультету науки і технологій Лісабонського Нового університету (Португалія). На цьому факультеті пані Валентина працює уже понад 25 років, стартувавши з посади молодшого асистента і захистивши за цей час кандидатську і докторську дисертації. Нині працює в напрямку біомедична фізика. За сприяння професора Василенко 10 років тому була укладена угода про співпрацю між ВНТУ і Новим університетом Лісабона. Саме Валентина Василівна опікується нашими студентами, аспірантами і викладачами, які проходять стажування у Португалії.

 

— Дійсно уже понад десятиріччя маємо активну співпрацю. Я хочу пом’янути видатного викладача ВНТУ, професора Сергія Юхимчука, який був біля витоків нашої співдії. Цю високу відзнаку, це віншування сприймаю не стільки як нагороду за те, що я уже зробила, а швидше як стимул працювати надалі. Незабаром португальські студенти приїжджатимуть до ВНТУ на стажування. У нас справді багато спільної роботи. Обіцяю, що зі свого боку я докладу усіх зусиль, аби ВНТУ ще впевненіше звучав у Європі. — Отримавши диплом Почесного професора ВНТУ, запевнила пані Валентина Василенко.

 

Марек Опеляк — ректор університету «Люблінська політехніка» (Польща), доктор габілітований, інженер, гоноровий професор цілої низки європейських університетів. Як вчений-механік займається вирішенням проблем переробки сільськогосподарської продукції, питаннями конструювання та раціоналізації експлуатації автомобілів, експертною оцінкою стану автомобільної техніки та комп’ютерною реконструкцією обставин дорожньо-транспортних випадків. Саме завдяки ректору Мареку Опеляку перша група із 13 студентів ВНТУ нині навчається у Люблінській політехніці за програмою «Подвійний диплом».

 

— Вважаємо, що співпраця ВНТУ і Люблінської політехніки тільки набирає обертів. Тож, розвиватимемо її і в нових напрямках. Надалі ВНТУ направлятиме своїх вчених на роботу у наукових підрозділах Люблінської політехніки і також для читання лекцій. Широка програма масштабної співпраці!

 

Зі своїми українськими колегами професор Опеляк уже написав 5 підручників. Тож, передав кілька їх екземплярів у дарунок бібліотеці ВНТУ.

 

— Мені приємно сьогодні бути серед вас на святкуванні Дня університету. Дуже приємно, що ректор Люблінської політехніки сьогодні отримав звання почесного професора ВНТУ, — сказав Кшиштоф Свідерек.

 

До ректора ВНТУ Володимира Грабка і усієї університетської спільноти звернувся митрополит Вінницький і Барський Симеон:

 

— Хай Господь благословить ваші труди! Творіть добро і пізнавайте Істину. А Істина — це Бог.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Фоторепортаж Сергія Маркова у галереї університету

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...