Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ENACTUS WORLD CUP 2013 У МЕКСИЦІ

There are no translations available.

 

На Всесвітньому кубку Enactus в місті Канкун (Мексика), який відбувався з 29 вересня по 1 жовтня, Україну представляли студенти Вінницького національного технічного університету

 

Подробиці на сайті Міністерства освіти і науки України

 

Третій рік поспіль команда ENACTUS нашого університету стає переможцем всеукраїнських змагань. І втретє бере участь у ENACTUS WORLD CUP. У сезоні 2010-2011 рр. студенти ВНТУ захищали честь країни на Всесвітньому кубку у Малайзії. Торік літали на ці глобальні змагання до Вашингтона. Тепер — Мексика.

 

На самісінькому узбережжі казкового Карибського моря зібралися національні чемпіони Enactus з 34 країн. А також представники світової бізнес-еліти.

 

Стартував ENACTUS WORLD CUP 2013 по-мексиканськи емоційно — Culture Fair. Ярмарком культур, де країни-учасниці знайомили зі своєю національною самобутньою культурою, звичаями і навіть стравами. Барвисте і оптимістичне українське вбрання, віртуозний гопак, що водночас і танець, і бойове мистецтво, не дали шансу бути байдужим нікому. Виникали нові знайомства і приязнь, зароджувалась дружба і нові ідеї. Однак це аж ніяк потому не ослабило запал боротьби за світове чемпіонство.

 

Отож, наступного дня Opening Round — стартовий тур змагань. Учасники поділилися на 8 груп по 4-5 команд у кожній. Студенти ВНТУ змагались з командами Індії, Ірландії та Японії. Разом із Delhi Technological University наш ВНТУ, здобувши друге місце у своїй групі, отримав право брати участь у півфіналі ENACTUS WORLD CUP 2013. До речі, це вперше наші юні співвітчизники потрапили у напівфінал цих глобальних змагань. І це Станіслав Неснов (капітан), Ангеліна Белан, Олександр Стафієвский, Carlos Vipforlife і Катерина Франчук — команда Вінницького національного технічного університету!

 

Із 34 команд до Semi-Final Round вийшло 16. І змагались вони у чотирьох лігах. Команда Enactus ВНТУ боролась за право взяти участь у заключному — вирішальному етапі Кубку ENACTUS із студентами Кенії, Пуерто-Ріко і Марокко.

 

Final Round звів 4 команди: Пуерто-Ріко, Нігерії, Великої Британії та Німеччини. У запеклій і креативній боротьбі проектів визначити найсильнішого суддям було дуже не просто. Та усе ж світовим чемпіоном Enactus World Cup 2013 стала команда Technical University of Munich (ФРН). Віце-чемпіоном — University of Southampton (Велика Британія).

 

World Cup 2013 Results

 

— ENACTUS — одна з найчисельніших студентських організацій у світі. Вона заохочує студентів розробляти бізнес-проекти, що зорієнтовані на покращення життя різних верств населення, насамперед вразливих. ENACTUS розвиває теоретичні знання, які отримують студенти в університеті під час навчання. Робота в команді, уміння розробляти проекти — це комунікативні навики співпраці з бізнесом і владою. ENACTUS підсилює професійну здатність, професійні компетенції, які отримують студенти в університеті. Зараз команда ENACTUS ВНТУ на підйомі. Тож, є підстави сподіватися, що у жовтні наступного року саме студенти нашого вишу захищатимуть честь України в Пекіні на Enactus World Cup 2014. — Пообіцяв керівник команди кандидат економічних наук, доцент Микола Небава.

 

Якщо національним переможцем-2014 вчетверте поспіль стане команда Enаctus ВНТУ, вона поб’є рекорд Одеського національного економічного університету, який ставав чемпіоном у 2005-2007 роках. Нині команда Enactus ВНТУ активно взялась до своєї суспільнозначимої праці, адже новий сезон 2013-2014 уже стартував. Тож, є усі підстави сподіватися, що буде саме так!

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...