Прес-центр ВНТУ 13.11.2013, 13:52

 

У нашому університеті відбулася ІІ Міжнародна конференція «Вимірювання, контроль та діагностика в технічних системах» (ВКДТС-2013)

 

Подробиці на сайті Міністерства освіти і науки України

 

 

 

Окрім Вінницького національного технічного університету організаторами форуму виступили Академія метрології України, Новий університет Лісабона (Португалія), Технічно-гуманітарна академія (м. Бєльсько-Бяло, Польща), Державне підприємство «Вінницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», навчально-науковий центр «Паллада».

 

Метою конференції є висвітлення наукових досягнень провідних вчених України та світу в галузі вимірювання, контролю та діагностики в технічних системах, а також їх застосування на промислових підприємствах України.

 

На секційних засіданнях виступили понад 15 докторів технічних наук та понад 50 кандидатів наук. Активну участь в роботі конференції взяла молодь – аспіранти, магістранти та студенти. Для участі в обговоренні теоретичних та практичних проблем подали заявки близько 140 учасників з різних регіонів України: Києва, Донецька, Харкова, Хмельницького, Дніпропетровська, Львова, Одеси, Севастополя, Луцька, Івано-Франківська, Кіровограда. Серед іноземних учасників – науковці з Польщі, Узбекистану та Сенегалу.

 

Розпочав конференцію проректор з наукової роботи ВНТУ, доктор технічних наук, професор Сергій Павлов, побажавши усім учасникам наукових успіхів. Вітальне слово також виголосив директор Інституту автоматики, електроніки та комп’ютерних систем управління, доктор технічних наук, професор Олег Бісікало. Продовжили пленарне засідання своєю доповіддю доктори наук, професори Василь Кухарчук та Євген Володарський «Навчально-методичний комплект з теоретичної електротехніки та метрології». Цікавою видалась доповідь заслуженого діяча науки та техніки України, доктора технічних наук, професора Володимира Большакова «Міжнародні звірення національних еталонів одиниць витрат рідини та газу». Завершив пленарне засідання своєю доповіддю «Властивості тонких плівок та їх використання в первинних вимірювальних перетворювачах» кандидат технічних наук, доцент Сергій Довгалець.

 

За напрямками роботи конференції працювали чотири секції:

Теоретичні основи вимірювань, контролю та технічної діагностики;

Первинні вимірювальні перетворювачі. Прилади і методи контролю та діагностики;

Метрологічне забезпечення засобів вимірювань, контролю та діагностики;

Математичне моделювання процесів в засобах вимірювання, контролю та діагностики. Інформаційно-вимірювальні системи.

 

Під час конференції відбулось засідання Академії метрології України (АМУ) під головуванням президента Академії, доктора технічних наук, професора Євгена Володарського. Дипломи академіків АМУ урочисто вручено професорам нашого університету Василю Кухарчуку, Роману Квєтному та Володимиру Кучеруку. Також диплом члена-кореспондента АМУ отримав доцент кафедри МПА Олександр Васілевський.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Фоторепортаж Сергія Маркова у фотогалереї університету