Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Fountain

  The best place where students can relax on the break - it is fountain ...

 • The Arch

  Arch - decoration second building of the University

 • Culture

  The high level of culture of our students. Students dance, sing, play musical instruments ...

 • Cisco&Microsoft

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ...

 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

 • Fountain

  The best place where students can...
 • The Arch

  Arch - decoration second building...
 • Culture

  The high level of culture of our students...
 • Cisco

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ......
 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

СТУДЕНТИ ВНТУ ВІДНИНІ МОЖУТЬ НАВЧАТИСЯ І В POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA

There are no translations available.

 

У новому 2014 році студенти Вінницького національного технічного університету водночас навчатимуться і в Свєнтокшиській політехніці в Кєльцах (Польща)

 

Подробиці на сайті Міністерства освіти і науки України


ВНТУ має активну співпрацю з вишами Польської народної республіки.

У березні 13 студентів Вінницького національного технічного університету отримають диплом Politechnika Lubelska. Це перша група студентів, котра завершує навчання паралельно у двох вишах — вітчизняному і закордонному. За програмою академічної мобільності «Подвійний диплом» вони отримають дипломи магістрів, що визнаються у державах Європейського союзу. Це студенти — майбутні фахівці з технології програмного забезпечення, енергетики і менеджменту. У Люблінській політехніці наші студенти вчаться досить успішно — середній бал 4,5 Тамтешні викладачі зауважували прагнення студентів ВНТУ брати складні і цікаві завдання, а не типові.

Politechnika Świętokrzyska w Kielcach пропонує ширший діапазон спеціальностей. На навчання до міста-побратима Вінниці можуть поїхати окрім майбутніх програмістів, енергетиків і менеджерів ще й будівельники, екологи, машинобудівники, метрологи та фахівці з лазерної та оптоелектронної техніки.

У Свєнтокшиській політехніці навчається багато студентів з різних країн світу. Але програми академічної мобільності «Подвійний диплом» в ній лише починають запроваджуватись.

«Politechnika Świętokrzyska зацікавлена саме у такій співпраці. Перебуваючи в Кельце, я мала зустріч із ректором університету, професором Станіславом Адамчаком та з проректором із міжнародних зв’язків Річардом Мейєм. ВНТУ і Politechnika Świętokrzyska давно уклали договір про співдружність. На часі його поглибити, активізувати, а саме — дати старт програмі «Подвійний диплом», — розповідає начальник навчального відділу ВНТУ, координатор програм академічної мобільності у ВНТУ, професор кафедри комп'ютерних наук Тамара Савчук.

Навчання пропонується або польською, або англійською мовою.

Нині у Politechnika Świętokrzyska впроваджена програма Erasmus Mundus. Це програма студентського обміну, створена Європейським Союзом з метою підвищення мобільності європейських студентів і підвищення якості вищої освіти за рахунок фінансування академічної кооперації між Європою і рештою світу.

«ВНТУ пропонують приєднатися до цієї програми. Ініціюють спільні наукові дослідження, співдію між кафедрами наших вишів. Запрошують викладачів ВНТУ підвищувати кваліфікацію у Свєнтокшиській політехніці, а студентів на практику. Викладачі ВНТУ, котрі знають польську чи англійську, можуть викладати у Politechnika Świętokrzyska», — продовжує професор Тамара Савчук.

Європейський Союз надає значні кошти для розвитку Келецького технічного університету. Виш має 7 нових корпусів з найсучаснішим обладнанням. А за віком Politechnika Świętokrzyska є ровесником ВНТУ — незабаром відзначатиме свій піввіковий ювілей.

Принагідно варт зауважити, з ініціативою про співдію 6 грудня наш університет відвідала делегація Лодзинського технічного університету (Польща). Йшлося про обмін студентами та викладачами, налагодження спільної наукової діяльності. Уже навесні заплановані обмін делегаціями між ВНТУ та Politechnika Łódzka.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...