Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ТРІУМФ СТУДЕНТІВ ВНТУ В РОСІЇ

There are no translations available.

 

Понад 70 робіт студентів Вінницького національного технічного університету минулого 2013-го року стали переможними на різноманітних міжнародних конкурсах комп'ютерних робіт в галузі мультимедіа технологій

 

Подробиці на сайті Міністерства освіти і науки України

 

Насамкінець 2013 року в місті Архангельск (Російська Федерація) відбувся Х міжнародний фестиваль інформаційних технологій, який складається зі студентської командної олімпіади з програмування та конкурсу комп'ютерних робіт в галузі мультимедіа технологій. Це унікальне дійство, мета якого консолідувати інтелектуальну творчу молодь, яка цікавиться сучасними інформаційними технологіями.

 

«ІТ-Архангельськ» став дипломантом програми «100 кращих товарів Росії» і визнаний одним з найпрестижніших у Федерації. На конкурс фестивалю було подано понад 300 робіт з різних країн світу. Активним і численним учасником змагань стали студенти ВНТУ.

 

Цей конкурс студенти ВНТУ очікували з нетерпінням, прагнучи реабілітуватися — на попередньому конкурсі здобули незвично мало призових місць. Свої роботи вихованці вишу подали не лише у традиційно переможні для ВНТУ номінації — 3D-графіка й веб-дизайн. Вирішили випробовувати свій потенціал у новому напрямку — растрова графіка, де використовуються синтезовані зображення із послуговуванням пакету Photoshop.

 

Й епатували «ІТ-Архангельськ» та Росію!

 

У номінації 3D-графіка — 10 перших місць безапеляційно забрали роботи студентів ВНТУ. Їх автори — Костянтин Снопов, Вадим Лозовський, Віктор Фідря, Олег Досужий, Дмитро Степанюк, В’ячеслав Мальований.

 

У номінації 3D-анімація — 9 перших місць теж здобули роботи вихованців нашого вишу. Їх автори — Олег Досужий, Вадим Варламов, Дмитро Степанюк, Сергій Возний.

 

Це студенти Інституту інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії та Інституту автоматики, електроніки та комп’ютерних систем управління. І до того ж молодших курсів, які ще радуватимуть університет своїми здобутками. Лише Віктор Фідря випускник – закінчує університет з міжнародною перемогою.

 

У більшості студентів керівник і натхненник творчої роботи — перший проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Олександр Романюк.

 

Це гучна перемога, яка, безумовно, суттєво вплине на рейтинг нашого університету.

 

Також вихованець професора Олександра Романюкапершокурсник Вадим Варламов забезпечив переможний тріумф свого ВНТУ теж на теренах нашої північної сусідки. На Відкритому всеросійському конкурсі комп’ютерної графіки і анімації здобув друге місце. Зауважте, це був не традиційний студентський конкурс. Тут брали участь уже сформовані фахівці. А тема конкурсу 2013 – Енергія води.

 

«Наймякша і найслабша у світі, вона непереможна в подоланні твердого й міцного», зауважував Лао Цзи. І найнепіддатніша для передачі комп’ютерними засобами. Але першокурснику ВНТУ, як засвідчують результати конкурсу, це вдалося блискуче!

 

Серед переможців XII-го міжнародного конкурсу комп’ютерної графіки та художнього фото (Російська Федерація) – знову першокурсники Вадим Варламов і Олег Досужий. У хлопців перші місця, а їхня однокурсниця Анна Коваль отримала 2 місце.

 

XI-й міжнародний конкурс відео й відео кліпів (РФ) — робота «Золота осінь» Олега Досужого здобула 3 місце.

 

Вадим та Олег пори свій юний вік мають чималенький список перемог. Ще будучи школярами, здобували високі місця на міжнародному конкурсі з веб-дизайну і комп’ютерної графіки, який уже 12 років проводить ВНТУ. До речі, ініціатор цих престижних змагань і головний їх натхненник і організатор – професор Романюк. Хлопців запримітили і запросили вчитися до нашого вишу. Олег Досужий приїхав навчатися до ВНТУ із міста Жовті Води (Дніпропетровська область). І дуже задоволений своїм вибором алма матер.

 

Цьорічний ужинок робіт-переможців на різноманітних міжнародних конкурсах — понад 70. І це ще не остаточна кількість, адже деякі конкурси ще не завершилися, їхні результати ще не оприлюднені.

 

На перемогу слід працювати:

 

«Плануємо відкрити студію з комп’ютерної графіки для студентів і школярів. Фінансово нею опікуватиметься народний депутат Володимир Продивус. Проводитимуть тут лекції і практичні заняття не лише університетські викладачі, а й переможці цих міжнародних конкурсів», — розповідає професор Олександр Романюк.

 

Олександру Никифоровичу нещодавно надійшло запрошення увійти в оргкомітет двох конкурсів XII-го міжнародного конкурсу комп’ютерної графіки та художнього фото і XI-го міжнародного конкурсу відео й відео кліпів.

 

Це ще одне підтвердження того, що ВНТУ здобув лідируючі позиції по 3-D графіці в СНД.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...