Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВИКЛАДАЧ ВНТУ СТАЖУВАВСЯ У CЕRN

There are no translations available.

 

Кандидат фізико-математичних наук, доцент Вінницького національного технічного університету Владислав Стасенко взяв участь у навчальній програмі Європейської організації ядерних досліджень (CЕRN, Швейцарія)

 

Подробиці на сайті Міністерства освіти і науки України

 

Таке стажування для 19 науковців із різних регіонів держави зорганізувано Міністерством освіти і науки України і Малою академією наук України. Загалом у цій найбільшій у світі лабораторії фізики високих енергій минулого 2014-го року активно працювали близько п’ятдесяти українських вчених — фізиків, математиків та інженерів.

 

Україна віднині є асоційованим членом CERN. Українські науковці брали участь у будівництві адронного коллайдера Тепер наші співвітчизники на цій унікальній науковій установці, з допомогою якої вчені намагаються зрозуміти, як формувався наш Всесвіт, на якому етапі він зараз і що з ним буде потім, мають змогу проводити самостійні дослідження в галузі фізики високих енергій.

 

Учені CERN на кільцевій конструкції Великого адронного колайдера розганяють до наближеної до світлової швидкості зустрічні пучки протонів. Такі експерименти прагнуть відтворити Великий Вибух, який 13,7 мільярдів років тому поклав початок Всесвіту. Фахівці також розраховують одержати нові дані про процеси перетворення енергії в матерію.

 

«Ми прослухали цикл лекцій провідних вчених-фізиків ЦЕРНУ, провели наукові семінари. Відвідали головні експериментальні установки адронногоколлайдера в Женеві, а також музей ЦЕРНУ. Потому усі члени української делегації отримали сертифікати ЦЕРНУ міжнародного зразка. Хочу зауважити, на лекціях і семінарах вчені ЦЕРНУ повсякчас підкреслювали активну участь українських науковців в будівництві адронного коллайдера, високий науковий і професійний рівень наших співвітчизників», — розповідає доцент Владислав Стасенко.

 

Торік доктор технічних наук, професор нашого ВНТУ Андрій Поляков відвідав цю найбільшу в світі лабораторію фізики високих енергій у складі делегації керівників наукових проектів учнів-членів Малої академії наук України. Поїздка здійснилася теж за сприяння МОН України.

 

«Наукові дослідження, які проводимо на кафедрі загальної фізики і фотоніки нашого університету під керівництвом доктора технічних наук, професора Сергія Павлова, за своєю тематикою корелюють з тематикою ЦЕРНУ. Сподіваємось найближчим часом укласти договір про співпрацю між кафедрою загальної фізики і фотоніки і ЦЕРНом» — підсумував Владислав Стасенко.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...